Filtruj terminy

Neurochirurg Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Wspaniały specjalista rzeczowy konkretny o bardzo ludzkim podejściu do pacjenta a do tego miły i ciepły człowiek jakich teraz niestety mało.
Opinia dodana przez: Anonimowo

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4

Lublin

Przewspaniały lekarz i człowiek, pełen optymizmu, ciepła, cierpliwości. Całkowicie skupiony na dobru pacjenta, potrafi wyciszyć, uspokoić, dobrze nastroić, nie wspomnę już o pełnej fachowości lekarskiej. Dziękuje bardzo, że to właśnie do Pana Doktora trafiłam !!! Z pełnym zaufaniem można oddawać się w ręce tak świetnego lekarza, zapominając przy tym o chorobie.
Opinia dodana przez: Adamina

Hempla 4 lok. 54
Lublin

Profesor jest doktorem przez duże-wielkie" D".
To lekarz starej, porządnej daty, kompetentny, miły i ludzki .
Polecam go z całego serca, a moje dziecko nosi jego imię, bo dzięki niemu żyje !

4SPSK

Lublin

Doktor Jacek Osuchowski to świetny diagnosta, nie boi się wyzwań, trudnych decyzji o czym wielokrotnie przekonałam się nie tylko na swoim przykładzie. Z całego serca dziękuję neurochirurgowi, który leczy, operuje, posiada dar niesienia pomocy chorym, bliskim chorych, kocha ludzi. Gorąco polecam !!!!!
Opinia dodana przez: ewa50

Gabinet Psychologiczny
ul. Hirszfelda 3 lok.4
20-092 Lublin

Docent jest wspaniałym człowiekiem. Podszedł do mnie po ludzku, wszystko wytłumaczył. Operował mi kręgosłup i teraz w końcu wszystko jest dobrze.
Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Psychologiczny
ul. Hirszfelda 3 lok.4
20-092 Lublin

Pan Doktor Krzysztof Gil to bardzo dobry lekarz z powołania. Mąż jest po wymianie stymulatora wraz z elektrodą neru błędnego i czuje się bardzo dobrze (znacznie lepiej niż przed zabiegiem). Z czystym sumieniem polecamy Pana Krzysztofa Gil bo wiemy że pomógł nam to pomoże innym. Z pozdrowieniami i życzeniami dalszych sukcesów wdzięczny Pacjent Michał B wraz z Żoną.
Opinia dodana przez: Michał

PSK4 Lublin

Lublin

Z całego serca polecam Pana doktora,jest wspaniałym człowiekiem,wrażliwym na ból i cierpienie pacjenta,po pół rocznym chodzeniu do innego neurochirurga podjełam najlepsza decyzje w życiu idąc do Doktora Brzozowskiego,wystarczyła jedna wizyta i jasno powiedział co dzieje się z kręgosłupem widział jak bardzo jestem zmęczona ciągłym bólem, i nie potrzebował kilku następnych wizyt tylko od razu sprawę postawił jasno,wyznaczył termin operacji powiedział jakie badania należy wykonać,wszystko wytłumaczył przebieg operacji jak i czas ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Doktor Krzysztof Kura to znakomity lekarz, wspaniały człowiek. W maju 2015 roku zoperował mi masywną przepuklinę dysku na poziomie C5-C6, usunął dysk i wykonał implantację klatki międzytrzonowej. Po 2 miesiącach wróciłam do pracy. Pracuję w szkole z małymi dziećmi, więc mój kręgosłup szyjny jest bardzo przeciążony, a dzięki tej operacji na nowo chce mi się żyć.
Opinia dodana przez: Marzena

CENTRUM ZDROWIA I URODY MAXXMED
ulica Niecała 15
20-080 Lublin

Z czystym sumieniem mogę polecić dra Filipa Stoma każdemu kto poszukuje w Polsce wyśmienitego neurochirurga. Już sam fakt, że dr Stoma pracuje w renomowanej Klinice Neurochirurgii w Lublinie zapewne by wystarczył. Ale dodatkowo muszę wspomnieć, że to neurochirurg o ogromnym doświadczeniu i wysokiej kulturze osobistej. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Żenada,a nie specjalista. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Krystyna

Neurochirurdzy w Lublinie