Filtruj terminy

Neurochirurg Łódź prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.
Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Jestem 3tygodnie po udanej operacji oponiaka.Wcale nie małego 5,5 na 4,5cm,którą wykonał dr.Jan Fortuniak.Nie tylko,że ma złote ręce,niesamowity profesjonalizm i perfekcję w całym calu,począwszy od umiejętności,a skończywszy na podejściu do pacjenta i jego rodziny.
Cierpliwy,rzeczowy,potrafi udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.
W lutym Pan Dr. usunął mi oponiaka,operacja trwała 12godzin,obarczona dużym ryzykiem powikłań,a jednak drugiego dnia po operacji wstałem z łóżka,a po tygodniu wyszedłem ze szpitala.
Uważam,że Pan ...
Opinia dodana przez: Paweł

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Pan dr, Bartosz Polis jest bardzo dobrym specjalistą,operował mój kręgosłup trzy razy ,zrobił to bardzo dobrze,dziękuje panie doktorze za wspaniała opiekę
Opinia dodana przez: JOLANTA

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia
Doskonały fachowiec, zawdzięczam mu życie - trzy lata temu usunął mi z powodzeniem oponiaka prawej okolicy skroniowej. A w dodatku po zabiegu wykazał wobec mnie dużą cierpliwość i poczucie humoru.Dziękuję, panie doktorze.

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Łódź

Dzięki pani doktor nasza córeczka dziś żyje i prawidłowo się rozwija Marysia dziekuje za to pani a my wiemy ze mamy godnego zaufanego lekarza który całym swym sercem poświeca się pacjętom.
Bardzo dobry fachowiec,uprzejmy i życzliwy.Pojechałam do kliniki na badanie kontrolne po zabiegu laminektomi kręgosłupa odcinka lędzwiowego.I chociaż operowal mnie sam Profesor A.Radek to badaniem kontrolnym zajął się dr.B. Godlewski.Jestem bardzo wdzięczna i naprawdę jest lekarzem godnym zaufania.
dziękuje:pacjentka

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Dr Andrzejak operował moje obie ręce - zespół cieśni nadgarstka. Obie operacje przebiegły bez żadnych powikłań, z dobrym i długotrwałym efektem (pierwsza ręka zoperowana paręnaście lat temu). Funkcjonuję dzięki temu normalnie, a nie mogłam nawet pisać. Szczerze polecam doktora.
Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia
Sienkiewicza 11
90-113 Łódź

Pan doktor operował mi tętniaka mózgu jeszcze w Szpitalu im. Barlickiego. Ja jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Super lekarz.

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Pan Doktor opiekował się mną jakieś pół roku temu. Miałam bardzo nietypowy guz. Zdecydowanie jest specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Przede wszystkim to, że fantystycznie się mną opiekował i pokierował w kwestii leczenia, co zrobił kompletnie bezinteresownie. Serdecznie polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Neurochirurdzy w Łodzi