Filtruj terminy

Neurochirurg Białystok

Białystok

Jetem właśnie piec dni po operacji kregosłupa,ktOrą przeprowadzili pan dr. PAWEŁ PIEKARSKI i pan dr KOZŁOWSKI .Szukajac przed operacją opini na temat specjalisty neurochirurgi czesto spotykałem się z nazwiskiem pana doktora lecz nigdzie nie było opini na temat umiejetnosci i sposobu leczenia owego lekarza.Zatem powiem wam ze jak najbardziej polecam leczenie u tego lekarza ,profesjonalne podejscie do pacjenta,wysokie umiejetnosci neurochirurgiczne,miły ,zyczliwy człowiek i na prawde bardzo dobry lekarz ,to kilka ...

Białystok

Pan doktor jest świetnym, godnym zaufania specjalistą. Zawsze służy pomocą. Miły, sympatyczny oraz co najważniejsze ma cierpliwość do pacjenta, tłumaczy w bardzo prosty i przejrzysty sposób zawsze służy pomocą. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

Simony Kossak 6
15-197 Białystok

Serdecznie dziękuję za opiekę, wrażliwość i kompetencje najwyższej klasy. Zarówno przed operacją kręgosłupa szyjnego, jak i po niej, Pan Doktor kilkakrotnie ze mną rozmawiał. Czasu lekarze na tym oddziale nie mają zbyt wiele, ciągle operacje są przesuwane z powodu przyjęcia nagłego przypadku. Tym bardziej cenne są takie rozmowy. Dodam, że operacja była ryzykowna, udała się i nie odczuwam już dolegliwości.
Opinia dodana przez: Krystyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok

To prawda. To dzięki dr. Michalskiemu znowu wiem jak to jest - żyć bez bólu. Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie .
Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego
Opinia dodana przez: leszek. z

Białystok

Polecam.Myślałam,ze juz takich lekarzy nie ma.Jestem po operacji kręgoslupa ledzwiowego i powoli dochodzę do zdrowia.On i Dr.Ciulkin zwrócili mi zdrowie.Teraz mam nadzieje będzie tylko lepiej!
Opinia dodana przez: Ela

Białystok

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, konkretny a przy tym po ludzku sympatyczny. Usunął mi b.dużą centralno-lewostronną pjm L5/S1 metodą lewostronnej fenestracji. 8 godzin po zabiegu stałem na własnych nogach, po bólu ani śladu. Gorąco wszystkim polecam. Dziękuję panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Rafał

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Białystok

Dnia 26 kwietna 2011 r. jako pacjentka oddziału neurologii Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku zostałam skierowana na konsultację do Kliniki Neurochirurgii Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Miałam to nieszczęście poznać Pana dr Macieja Bienia. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim zachowaniem. Na moje Dzień dobry, pan dr zapytał: To Pani? A Pani to ma jakieś schorzenie czy sama z siebie takiej postury? Otóż, Panie doktorze, powinien Pan przypomnieć sobie, a ...

Białystok

nie morzliwe porozumienie sie co do sposobu dalszego leczenia osoby ciezko chorej

Zbigniew Zimoch

Neurolog, Neurochirurg

Białystok

Lekarz bardzo pewny siebie, cyniczny,wydajacy wyrok dla pacjenta,jakby był Panem Bogiem. Zero wrażliwości i etyki lekarskiej.

Neurochirurdzy w Białymstoku