Filtruj terminy

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
53-030 Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Piotr

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

Katedra i Klinika Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Akademii Medycznej we Wrocławiu

Wrocław

Wybitny specjalista, nefrolog. Szczerze polecam. Zajmuje się chorym holistycznie. Co szczególnie ważne, poświęcił mi bardzo dużo czasu, aby dogłębnie poznać problem. Z pewnością skorzystam z jego konsultacji w przyszłości celem kontroli wyników i leczenia.
Opinia dodana przez: Maria

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Kiedy moja córka była w klinice jako małe dziecko to tylko dzięki takim ludziom jak Pani Profesor nigdy nie bała się szpitala a przeleżała w klinice z przerwami 4 lata.
Dziś córka ma 28 lat i do dziś wspomina chwile w szpitalu bez cienia niechęci.
WIELKIE DZIĘKI PANI PROFESOR!!!!
Opinia dodana przez: Liliana Kizińska

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Młody, myślący lekarz, który analizuje informacje i wyciąga z nich wnioski. Poświęca czas pacjentowi, informuje go o wynikach badań i jego sytuacji zdrowotnej, co daje poczucie bezpieczeństwa. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni p. doktorowi za prawidłowe postawienie diagnozy(a nie było to łatwe), co pozwoliło szybko podjąć decyzję, pozwalającą podjąć skuteczne leczenia.
Opinia dodana przez: Marzena

Krucza 69 lok. 7
53-405 Wrocław

Gorąco polecam Panią Doktor. Świetny diagnosta , poświęca dużo czasu. Doskonale prowadzi pacjenta i tłumaczy przebieg choroby/ leczenia
Opinia dodana przez: anonim

Wrocław

Bardzo miły a przede wszystkim kompetentny lekarz. Zawsze potrafi wytłumaczyć dolegliwości i istotę choroby. Nie odmawia dodatkowych przyjęć nawet po zakończeniu pracy.
Opinia dodana przez: Joanna

Wrocław

marian klinger to nie chłopak z podstawowki to prof nefrologi i transplatologi we wrocławiu czlowiek ktory on i klinika na traugutta wiele zawdziecza mu kazdy pacjent od teraz juz na ul borowskiej wroclaw ja pacjent po przesczepie nerki 14 lat ze zgorzelca polecam pana prof klingiera tomasz pawel pucilowski zgorzelec kontakt 756161132 lub 517373306 znam sie na lekarzach
Opinia dodana przez: Tomasz

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

To jest Wspaniały człowiek i lekarz,,,wiele lat temu p.doktor wyleczyła mojego dorosłego obecnie syna z poważnej choroby nerek i na zawsze została w naszej pamieci,,Wojnowska Wanda

CM KRZYWOUSTEGO

Nefrolodzy w Wrocławiu