Nefrolog Warszawa

Nefrolog Warszawa lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Lekarz z powołaniem .Żaden z lekarzy nie zajął się mną tak jak Pani doktor.Bardzo wnikliwie zapoznała się z moją chorobą nerek i po paru tygodniach znalazlam się w szpitalu celem ustalenia dalszego leczenia.Jest szalenie miła i bardzo kompetentna.Takich lekarzy trzeba nam więcej,żeby chory mogł calkowicie powierzyć swoje życie w Ich ręce.Lekarz godny największego uznania.
Opinia dodana przez: Elżbieta
Nefrolog Warszawa dr n. med. Paweł Syzdół

Medical Center NZOZ

Lekarz z powołania i z zamiłowaniem wykonuje swój zawód .Człowiek wielkiego serca. i wrażliwości .Duża wiedza z anatomii człowieka.Trafne diagnozy i bardzo dokładne dopasowanie leków i ich przyjmowanie.Bardzo dziękuję za wyleczenie mnie z boleriozy a potem z zapalenia ogólnego organizmu / sepsy/. Uratował mi życie. Polecam tego lekarza bo po tylu specjalistach tylko do niego mam pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Marek

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .
Opinia dodana przez: Mikołaj

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Darmedicus Dariusz Michałkiewicz
Wiatraczna 15/U-1

Dr Smoczna to jedyny lekarz z powołania. Uwielbiam do niego przychodzić. Może to dziwne co piszę ale niestety tylko raz w roku go odwiedzam. Na szczęście moja jedna nerka dobrze pracuje. To lekarz jakich się już nie spotyka na tym świecie. Wysłucha, uśmiechnie się powie dobre słowo. Nastawia mnie bardzo pozytywnie że wszystko będzie dobrze. Niech Pan Doktor żyje nam jak najdłużej !!!!
Wierna pacjentka poradni nefrologicznej w szpitalu na ...

NZOZ STREFA ZDROWIA

Pani doktor przyjęła nas w przychodni MediPark. Zdecydowanie polecam Panią doktor. Ma świetne podejście do dzieci, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie omawia leczenie. Bardzo dobry specjalista :)
Opinia dodana przez: Paula

dr n. med. Aleksandra Rymarz

Transplantolog, Nefrolog

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Wilanów, Warszawa

Rewelacyjna, sympatyczna Pani doktor, która poważnie podchodzi do swoich obowiązków,potrafiąca współodczuwać trudną sytuację pacjęta, dysponująca wiedzą, zaangażowana w pracę. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: serwall

Ziębicka 7 lok. 17

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Szptal Kliniczny Dzieciątka Jezus
Warszawa, ul. Lidleya 4

Wyjątkowo empatyczny, spokojny, słowny, serdeczny. Rzadko dzisiaj spotyka się takich lekarzy, niestety.

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Bardzo miła,przyjazna i kompetentna Pani doktor Polecam.

Bardzo kompetentna, uprzejma, cierpliwie udziela wszelkich wyjasnień, lekarz godny polecenia.

Nefrolodzy w Warszawie