Filtruj terminy

Nefrolog Dziecięcy Warszawa

Bardzo kompetentna, uprzejma, cierpliwie udziela wszelkich wyjasnień, lekarz godny polecenia.

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Dorosłym, a nawet bardzo dorosłym też pomaga nadzwyczajnie. Leczę się u Pani Doktor lat parę i jestem z Jej pomocy bardzo zadowolony. Znakomity lekarz i człowiek !
Opinia dodana przez: Waldemar

Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta
jak na prywatnej wizycie Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta
jak na prywatnej wizycie
Opinia dodana przez: Bronia

dr hab. n. med. Mieczysław Litwin

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Klinikna Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnieni Tętn. IP CZD

Leczę córkę u prof. Litwina od 15 lat. Zupełnie nie zgadzam się z wcześniejszą opinią. Nigdy nie oczekiwał ode mnie gratyfikacji, zawsze cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Takie opinie jak ta z kwietnia 2013 są bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące. Kiedy córka skończy 18 lat trudno będzie mi znaleźć lekarza, do którego będę miała takie zaufanie jak do profesora.
Opinia dodana przez: Joanna

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Pani doktor stara się pomóc dziecku, dobiera metody leczenia i badania po konsultacjach (w trudnych przypadkach), miła. Jedyną wadą jest to, że bardzo często się spóźnia ;)

CM LIM

Leczyłam się u doktora 13 lat i bardzo polecam! Konkretny, rzeczowy, specjalista w swoim fachu! Widać, że zna się na rzeczy :)
Opinia dodana przez: Karolina

Centum Zdrowia Dziecka

Według mnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam w całym moim życiu a było ich wielu.
Pani doktor nie jest wcale złą osobą tylko na taką wygląda trzeba z nią porozmawiać powiedzieć co i jak a ona wytłumaczy .
Jest specjalistom w tym co robi jest dokładna analizuje każdy wynik i szybko reaguje.

Nefrolodzy dziecięcy w Warszawie