Nefrolog Dziecięcy

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
53-030 Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Piotr
Nefrolog dziecięcy Zabrze dr Janina Taraszkiewicz

dr Janina Taraszkiewicz

UROMEDICUS
ul. Wolności 182
41-803 Zabrze

Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !
Opinia dodana przez: iza
Nefrolog dziecięcy Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar
Nefrolog dziecięcy Łódź dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Wizyty domowe, Pediatra

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości
Opinia dodana przez: ANONIM

Kraków

Swietny lekarz,bardzo kompetentny,życzliwy
Sama jestem lekarzem ,a zarazem babcia pacjentki Pana Doktora- 5 letniej Karolinki która czuje sie dobrze.Oby takich lekarzy było wiecej. Dziekuje ,Janina Rehman
Opinia dodana przez: nina

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

Białystok

Panią doktor znaleźliśmy w kryzysowym momencie życia naszej córki. Przejechaliśmy do niej 500km i nie żałujemy. Pani doktor fachowo i dokładnie wytłumaczyła nam co się dzieje z naszym dzieckiem. Zaszokowana dotychczasową pomocą nefrologa wzięła się za naszą córkę i zdiagnozowała do końca. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani. Wspaniala kobieta.
Opinia dodana przez: Kasia

Szczecin

Bardzo polecam Panią doktor poprosiłam o konsultacje dla mojego 4 letniego dziecka z poważną wadą układu moczowego i wodonerczem. Wytłumaczył wszystko w sposób fachowy rzetelny i co najważniejsze zrozumiały dla prostego człowieka, przy tym bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gadomska

Pro vita
Konstytucji 3 maja
Międzyrzecz

Byłam u doktora ,pierwszy raz i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie,żaden dotychczasowy lekarz nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu i badania jak doktor Jarmoliński ,nie zostawia pacjentów samych sobie ,polecam
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Zofia Zinkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Polecam z całą odpowiedzialnością! Profesjonalnie i w końcu lekarz nie wciskający na siłę antybiotyków czy innych cudownych "uzdrawiaczy" które można dostać wyjątkowo tylko w jednym poleconym sklepie...
Opinia dodana przez: Wojciech