prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

Obecnie pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Znajomość języków obcych:
- angielski,

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- niemiecki,
- rosyjski

Specjalista najwyższej klasy , lekarz u którego leczę się od ponad 20 lat sam ten fakt mówi za siebie pare razy w zyciu miałam okazje sie przekonać ,ze lepiej trafic nie mogłam

Bardzo dobry lekarz,poswiecil mi sporo czasu,wytlumaczyl jakie moga wystapic problemy w zwiazku z moja choroba,cierpliwy i uprzejmy.

Ja osobiście byłam leczona przez doktora Bulse jestem zadowolona z jego pomocy przez tyle lat korzystałam z porad innych lekarzy i żaden z nich nie wykrył mojego problemu a on odrazu.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA WIĘCEJ TAKICH LKARZY A TE WSZYSTKIE ZŁE OPINIE TO JAKIEŚ BREDNIE NIE PASUJE TO ZMIEŃCIE LEKARZA.POZDROWIENIA DLA DOKTORKA

W bezpośredni sposób mówi o dolegliwościach, ewentualnych przyczynach i możliwościach radzenia sobie z problemem. W razie potrzeby wskazuje specjalistów, których porada jest konieczna. Niektórzy tą bezpośredniosć odbierają jako brak kultury ale jak dla mnie lepiej poznać najgorszą prawdę niż żyć złudzeniami.

Kilka lat temu uratował życie mojej mamie:)Za co jestem mu bardzo wdzięczna.Pozdrawiam z Gorzowa Wielkopolskiego.

Dr.Bulsa prowadzil moja ciaze i przyjal na swiat mojego Synka,za co jestem Mu bardzo wdzieczna. Przez caly okres ciazy oraz pobytu w szpitalu czulam Jego opieke,wysokie kompetencje oraz serdeczne podejscie.I.Dąbrowska

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!

Najwspanialszy ginekolog pod sloncem. Dr. Markowi mozna bezgranicznie ufac. Rzeczowy, doskonaly specjalista, w skali od 1 do 10 - 1000!!!! wyleczyl sktecznie wiele pacjentek. kazda z Pan traktuje indywidualnie. jedt doskonaly!!

POLECAM!!! Godny zaufania. Zna się na ty co robi.

POLECAM!!! Godny zaufania. Zna się na ty co robi.

Specjalista z prawdziwego zdarzenia,polecam :)

Specjalista z prawdziwego zdarzenia,polecam :)