lekarz Małgorzata Woźniaklekarz Małgorzata Woźniak - zdjęcie profilowe

lekarz Małgorzata Woźniak

Pediatra

3,7

Trafiliśmy totalnie przez przypadek na panią doktor Woźniak i jak się okazało jest to strzał w 10. Świetny lekarz. Konkretna, miła, uprzejma. Małe dzieci nie boją się pani doktor. Polecamy!

Polecamy!

Wspaniały lekarz ! Bardzo uprzejma , cierpliwa osoba, rzetelnie przyjmuje małego pacjenta. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Na każde pytanie odpowiada konkretnie , nie zbywa . Aż chce sie wracać . Super miła osoba ! Polecam !

Ja nie polecam. Nie słucha pacjenta, zapisuje antybiotyki bez uzasadnienia, a próba sprzeciwu skończyła się opryskliwym "to proszę się leczyć u innego lekarza". Z porady skorzystałam, a inny lekarz w dwa dni wyleczył dziecko BEZ antybiotyku.