lekarz Małgorzata  Kropaczlekarz Małgorzata  Kropacz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lekarz Małgorzata Kropacz

Psychiatra

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Specjalizuję się w dziedzinie psychiatrii dorosłych. Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego i m. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, pracując na oddziałach dziennych i stacjonarnych zarówno męskich jak i żeńskich pod okiem wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Pracowałam również we Wrocławskim Centrum Zdrowia na stanowisku psychiatry w zespole leczenia środowiskowego.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i aktualizuję wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem osób dorosłych w zakresie: zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych (nerwicowych), zaburzeń związanych ze stresem, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń snu, zaburzeń wieku podeszłego (otępienia, zaburzenia pamięci).

Do swoich pacjentów podchodzę bardzo indywidualnie. Wielką wagę przykładam do sprecyzowania istoty problemu, określenia konieczności farmakoterapii oraz dobrania skutecznych dawek leków.

Psychiatra z dużym doświadczeniem klinicznym. Pacjentów przyjmuje w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przy ul. Dyrekcyjnej 33f.

Wykształcenie:

- Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu wydział lekarski