lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmickalek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. stom. Magdalena Lewińska-Kośmicka

Początki praktyki sięgają 1964 roku. Wówczas dr Urszula Lewińska rozpoczęła indywidualną praktykę lekarską. Po latach dołączyłam do niej czerpiąc olbrzymią wiedzę z jej wieloletniego doświadczenia w pracy lekarza dentysty.

Równolegle uczestniczyłam w dostępnych szkoleniach i kurach poszerzając i doskonaląc swoje umiejętności. Aktualnie siedziba mieści się na Podzamczu, odbudowywanej Starówce Szczecina i odpowiada wysokim wymogom norm Unii Europejskiej.

Długoletnia praktyka i zdobyte doświadczenie pozwalają zapewnić Państwu wysoki, wieloprofilowy standard usług stomatologicznych dający równocześnie bezpieczeństwo i komfort w przebiegu leczenia. Proponujemy leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii, periodontologii i tak ważnej w życiu codziennym stomatologii estetycznej.

Piękny uśmiech na co dzień - oto dewiza naszego gabinetu. Aby w pełni realizować tą dewizę wykorzystujemy zdobyte przez długie lata praktyki - umiejętności i doświadczenie.
Zadowolenie Państwa i zapewnienie komfortu leczenia jest równocześnie dla nas motywacją do ustawicznych szkoleń i stałego doskonalenia naszego warsztatu pracy. Dla zapewnienia tego Państwu gabinet nasz utrzymuje kontakty z przodującymi ośrodkami i laboratoriami.

Niezależnie od tego czy będziecie Państwo korzystać z usług naszej praktyki chcemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszej strony i życzymy jak najwięcej powodów w życiu codziennym do radosnego i pięknego uśmiechu.

Z poważaniem Urszula Lewińska, Magdalena Lewińska-Kośmicka.

Wykonywane badania:
- badanie podmiotowe,
- badanie przedmiotowe,
- badania kontrolne,
- badanie radiologiczne.

Nagrody i wyróżnienia:
- Certyfikat „Zaufania Pacjentów”,
- Podziękowania za wsparcie organizacji „Świętuj Szczecin” z okazji 771 rocznicy nadania praw miejskich.

Może i najtańsi nie są ale jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do klienta, to inni lekarze mogą się uczyć. Pełen szacunek za walkę z moimi kłami, zadowlony Krzysiek ze Stragardu - nie szczecińskiego :)

Pani doktor to mistrzowska klasa wśród stomatologów - specjalista od beznadziejnych przypadków(uratowała mi już kilka zębów). W gabinecie czuje sie bezpiecznie i wiem, że zawsze otrzymam tu fachową pomoc. Pozdrawiam

Najlepszy gabinet dentystyczny w jakim byłam, pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta, przemiła atmosfera. Bezbolesne leczenie. Wizyty u Pani dr Magdy to czysta przyjemność. Polecam w 100%

Chodzę do doktor Magdaleny Lewińskiej od 5 lat z moją rodziną.Pełne zaufanie. Bardzo duże doświadczenie.Dziękuję bardzo za wszystko. Ewa Dąbrowska

Ewa Dąbrowska

Chodze do Pani Magdy juz wiele lat, pelen profesionalizm oraz dosc duze doswiadczenie, zawsze indywidualne podejcie. Naprawde Polecam