lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.

Super lekarz. Godny polecania. Potrafi zająć się pacjentką i wszystko jej wytłumaczyć no i wyleczyć ;) polecam:-)

Wreszcie przyszedł czas zdjęcia aparatu, już nie mogłam doczekać się tej chwili. Moje ząbki wyglądają prześlicznie :) Pani Magdaleno jest Pani wspaniałym lekarzem! Nie dziwię się że są do Pani takie długie kolejki.

Zakładałam aparat u pani dr Pniok, wizyta trochę trwa, ale doktorka zagaduje i jest całkiem przyjemnie.

Był to czwarty ortodonta, którego odwiedziłam. Jestem z Katowic, więc pierwszy w Tychach, ale poleciła mi koleżanka, która szybko i dobrze wyleczyła się u Pani dr. Fakt, pełna poczekalnia, ale Pani dr odpowiedziała chętnie na wszystkie pytania, zrobiła przegląd. Miłym gestem było zaproponowanie usunięcia kamienia w ramach Nfz. Gabinet w Katowicach liczył sobie za to 150zł. Kosztorys jaki otrzymałam okazał się najkorzystniejszy, a efekt u mojej kooleżanki budzi moje zaufanie.

fajny gabinet, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta, dało się fajnie pogadać. Sam gabinet na wyskokim poziomie. Jeżeli o mnie chodzi to polecam

Zalezalo mi, zeby nie usuwac zebow. Bylem na dwoch konsultacjach i wszyscy chcieli usunac mi czworki. Kolezanka z podobna wada powiedziala mi, ze sa metody, gdzie mozna tak poukladac zeby, zeby ladnie sie pomiescily i podala nazwisko lekarza. I jednak okazalo sie, ze jest to mozliwe. Mam juz proste zeby i za miesiac koncze leczenie dzieki dr Magdzie.Bardzo dziekuje!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Bardzo starannie i fachowo wykonany aparat ortodontyczny dla mojego syna oraz bardzo miła obsługa. Jestem pod wrażeniem fachowości i umiejętności Pani dr Magdaleny Leki i z przyjemnością wrócę na kontrolną wizytę w Nowym Roku. Serdecznie pozdrawiam całą klinikę.

Jestem bardzo zadowolona z usług dr M.Leki. Cena wizyty kontrolnej aparatu ortodontycznego to około 140zł. Miła i fachowa obsługa. POLECAM!!!

Miła i fachowa obsługa. POLECAM!!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Leczenie aparatem ortodontycznym przebiega prawidlowo. Po 3 miesiacach od daty zalozenia sa widoczne pierwsze efekty. Pozdrawiam.

Nowe metody leczenia,dobrze wytłumaczone przed "startem" przekonały mnie. Miesiąc temu zakończyłam leczenie i nie żałuję wyboru.