lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.

Pani Magdalena Pniok to super specjalista, jest bardzo kompetentna i konkretna. Wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu wiem że moje leczenie zmierza w dobrą stronę :)

Pani Pniok jest zdecydowanie godna polecenia. To miła i doświadczona osoba, więc można liczyć na profesjonalną pomoc w kwestii leczenia. Ode mnie 5/5

Bardzo dziękuję Pani Doktor za zajęcie się moimi zębami. Jest duża poprawa a to wszystko dzięki nowoczesnej technice, którą stosują w klinice Dentalcare.

Najlepszy specjalista w Tychach. Odkąd leczę u Niej zęby, ich stan uległ widocznej poprawie. Polecam bo na pewno się nie zawiedziecie

Leczenie kanałowe przebiegło nie tylko szybko, ale też bezboleśnie, a tak się bałam :) Polecam gabinet jak i Panią Magdalenę!!

Pani doktor bardzo profesjonalna i kompetentna. Wszystko mi wyjaśniła. Wizyty u niej to przyjemność, zero stresu.

Super stomatolog. Pani doktor prowadzi moje leczenie ortodontyczne i już widzę efekt, wreszcie będę miała piękne zęby.

Doktor poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentom. Jest dokładna i dobrze tłumaczy wszystko a także uprzejma.

Niesamowita Pani stomatolog. Zawsze chodziłam z obawami, tui była pierwsza wizyta gdzie na portalu się zapoznałam z opiniami i je w 100% potwierdzam! Bardzo dokładna, uprzejma i wesoła osoba. Dobrze mi wytłumaczyła co będzie robione i widać fachowość ze strony Pani doktor. Jestem bardzo wdzięczna za wizytę bez bólu i teraz będę przeglądy i leczenie robić u Pani Magdy, pozdrawia Marta

Przychodźcie na wizyty konsultacyjne, a nie będziecie bali się dentysty. Taki tekst usłyszałam w DentalCare kilka lat temu i odtąd skończyły się moje problemy ze strachem. Nie miałam ani jednego poważnego problemu z zębami. Potencjalne problemy zostały wyleczone jeszcze na etapie małej dziurki, więc nie potrzebowałam nawet znieczulenia. Ludzie chodźcie na konsultacje!