lek. dent. Magdalena Leki-Pnioklek. dent. Magdalena Leki-Pniok - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

dent. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) - absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej. Specjalizantka w dziedzinie ortodoncji.

Członek IAO - International ...

Członek IAO - International Association for Orthodontic, PTO - Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, PTS - Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Swoją wiedzę pogłębiała na stażach w klinikach ortodontycznych w Niemczech i Holandii ucząc się tam innowacyjnych metod leczenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, korzystając z wiedzy największych autorytetów na świecie.

Specjalizuje się w leczeniu dzieci i dorosłych, stosując najnowsze metody leczenia, minimalizujące konieczność usuwania zębów przed założeniem aparatu. Posiada duże doświadczenie w pracy z aparatami samoligaturującymi.

Gabinet DentalCare posiada autoryzację firmy Scheu-Dental do pracy aparatami Clear Aligner i firmy 3M do pracy w systemie Lingwalnym niewidocznymi aparatami Incognito. Autoryzacja gwarantuje, że lekarz przeszedł wszelkie konieczne szkolenia i zapewnia wysoką jakość leczenia.

Jeszcze nigdy nie miałam do czynienia z tak doświadczonym ortodontą. Kilka wizyt w zupełności wystarczyło, by moje uzębienie uległo znacznej poprawie. Wreszcie się przekonałam, że po pierwsze nie ma się czego bać, a po drugie nie ma co zwlekać. Lepiej iść od razu i pozbyć się problemu. Jeszcze raz dziękuję!

Nigdy nie przepadałam za wizytami w tego typu gabinetach ze względu na wrodzony strach do nich, ale odkąd pojawiam się u Dr Pniok to wszystko jest w jak najlepszym porządku. 0 bólu i jakiegokolwiek stresu. Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm, polecam!

Ja jestem bardzo zadowolona z usług pani Doktor. Od razu zaproponowała mi nowoczesne metody leczenia ortodontycznego, na szczęście obyło się bez aparatu "z drutami". Noszę Invisalign i wszystko przebiega tak, jak pani Magdalena Pniok mi tłumaczyła. To dobry specjalista.

Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani doktor Magdaleny. Dzięki temu zdecydowałam się na aparat Invisalign, który jest na prawdę świetnym rozwiązaniem i praktycznie go nie widać. Polecam Panią doktor jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne.

Chciałem podziękować Pani Magdalenie za pomoc, miałem nieprawidłowy zgryz i bardzo krzywe zęby. Dzięki doświadczeniu pani Doktor mogę się cieszyć pięknym uśmiechem, aż sam się dziwię że dało się tak to poprawić.

Super specjalistka. Nie oddałabym się w ręce nikogo innego. Dzięki Pani doktor cieszę się pięknym, zdrowym uśmiechem i prostymi zębami ! A wizyta u stomatologa nie kojarzy mi się z bólem :)

Moja córka zawsze bardzo bała się wizyt u stomatologa, do czasu kiedy trafiliśmy na Panią Magdalenę. Od tej pory całą rodziną jesteśmy stałymi pacjentami Pani doktor i polecamy jako zaufaną specjalistkę.

Jak ktoś obawia się takich wizyt to polecam udać się do Dentalcare. Strach od razu minie, bo wszystkie zabiegi są wykonywane w taki sposób, że ból po prostu nie występuje.

Bardzo polecam Panią doktor :) mój syn miał bardzo duże problemy ze zgrzyzem i kompletnie krzywe zęby, już widzimy poprawę mimo że to początki noszenia aparatu :)

Pani Magdalena Pniok to super specjalista, jest bardzo kompetentna i konkretna. Wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki czemu wiem że moje leczenie zmierza w dobrą stronę :)