Lublin

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Lekarz prosto z filmu po prostu :) Pierwszy, który zrobił na mnie takie dobre w wrażenie ! Pełna kultura, uśmiech, uprzejmość- każdego pacjenta odprowadza do drzwi i wita w nich nowego :) Pan Derkacz poświęcił mi dużo czasu (chyba około 40 minut !) .Miałam mnóstwo pytań, wątpliwości, dużo do powiedzenia - na każde dostałam odpowiedź ustną a nawet pokazową w materiałach Pana doktora. Przytulna atmosfera, nie bałam się zadawać pytań; nie bałam się że Pan doktor odbierze moje "stwierdzenia i pomysły" jako podważanie jego kompetencji - była to raczej rozmowa jak z równym kompanem :) . Wszystko co przyniosłam do wglądu zostało przez doktora skserowane i wnikliwie przejrzane. Bardzo cenię sobie takie zainteresowanie. Po zleceniu odpowiednich badań dostałam dodatkowo kartkę ze wskazówkami do nich, żeby po wyjściu z gabinetu mieć możliwość poukładania sobie w głowie co i kiedy powinnam zrobić.Była to moja pierwsza wizyta u doktora, ale na pewno nie ostatnia - jeśli będę potrzebować konsultacji . Wierzę, że następna będzie równie profesjonalna :) Tacy specjaliści potrafią dać nadzieję na zmianę obrazu polskiego lekarza - jako przemądrzałego buca, który chce tylko napchać swój portfel. Dlatego poprzez tą opinię chciałam podziękować Panu za danie tej nadziei :). Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.
Katarzyna Śrut

Chirurg naczyniowy, Angiolog

Angiomedicus Centrum Flebologii Laseroterapii
Szewska 4/8
20-086 Lublin

Jestem po zabiegu laserem u doktora, mam "poprawkę" po innym "naczyniowcu", który przed 5 laty nie chciał mi zrobić USG Dopplera przed zabiegiem. Zabieg laserem jest całkiem bezbolesny i dzień po zabiegu przestała mnie boleć noga. Pan doktor Kupis ma dużo empatii i cierpliwości dla każdego pacjenta.U niego jest istotne, że to on jako lekarz jest dla ludzi. Polecam i z żylakiem na drugiej nodze pójdę już tylko do niego. Dziękuje panie doktorze. Godny polecenia na +10 !!!!

Opinia dodana przez: Magdalena

Gabinet Seksuologiczny Krzysztof Bojar
Głęboka 10 lok. 31
Lublin

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych rękach i pod najlepsza opieką i mam wielką nadzieję, że urodzę jeszcze nie jedno dziecko.Za wszystko bardzo dziękuje. Wiem też , że na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Lekarz z powołania i znający się na rzeczy.Polecam.

lek. stom. Anna Gałązka - Wójcik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

20-152 Lublin

Absolutnie nie polecam! Pani chyba nigdy nie pracowała z dziećmi. Przy umawianiu wizyty prosiłam o dr Janus informując, że to pierwsza wizyta mojej dwulatki u stomatologa. Usłyszałam, że dr nie ma terminów ale dr Gałązka z pewnością sobie poradzi... Już od wejścia zero kontaktu z dzieckiem, a córka nie należy do strachliwych. 3 panie za fotelem rozmawiające ze sobą, po czym córka, przypominam 2-latka usłyszała od 4 pani - p. dr "siadaj na fotel". Usiadłam z nią, próbowałam zagadać wyświetlaną bajką, jednak po pewnym czasie szanowna p. doktor stwierdziła, że wyłączy bajkę bo córka za bardzo się na niej skupia. Kolejno usłyszałyśmy "otwórz buzię bo dzieci będą się śmiały jak nie pokażesz ząbków"!!!! Tak - dokładnie tak powiedziała. Już wtedy powinnam wstać i wyjść, ale cierpliwie czekałam i liczyłam, że dr się wysili. Gdy p. doktor dowiedziała się, że czeka kolejny pacjent zaczęła "otwórz buzię bo już dziewczynka czeka, szybciutko", "otwórz buzię bo będziesz musiała drugi raz przyjść". Straszenie?!Wyśmiewanie?! Taka osoba nie powinna być dopuszczona do pracy z dziećmi!!!
Nie muszę pisać, że córka ząbków nie pokazała, a panie za posiedzenie na fotelu policzyły 20 zł.

dr n. med. Agnieszka Świątkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Stomatolog Lublin lek. dent. Katarzyna Gołkiewicz

Wertera 44
20-713 Lublin

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Jest osobą profesjonalną, konkretną, zainteresowaną losem pacjenta. Kulturalna i sympatyczna. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości. Umie rozmawiać z pacjentem i to dzięki Jej słowom, moja córka ma do P. Doktor duże zaufanie i bardzo Ją lubi.

Na dodatek rzadko się zdarza, że obcy człowiek okazuje tyle serca. To jest prawdziwa wartość, tym bardziej podziw i szacunek. Dlatego oddanie i duże serce P. Doktor, w to co robi, stawiam na pierwszym miejscu jako SUPER LEKARZ. Moim zdaniem dobro pacjenta jest dla Niej najważniejsze. Jeśli macie Państwo problemy związane ze specjalizacją P. Doktor, to tylko do Niej na wizytę, szczerze polecam. Dodam, że opieka w gabinecie - bardzo mili ludzie, pozdrawiam zespół. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ - Mama Weroniki.

Opinia dodana przez: Renata
Fizykoterapeuta Lublin mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę

Opinia dodana przez: Dorcia
Psycholog Lublin mgr Małgorzata Łagoda

Gabinet Labolatorium Psychotechniczne
ul.Krasińskiego 2/28
20-709 Lublin

Sympatyczna Pani psycholog, czasem ciężko się dodzwonić ale oddzwania. Można polecić do współpracy.