Łódź

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

90-032 Łódź

Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!

90-032 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

90-032 Łódź

Bardzo pozytywny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z pewnością posiada dużą wiedzę, jednak mam lekki niedosyt odnośnie otrzymanych informacji. Mimo wszystko polecam, bo to dobry specjalista.

90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Mama Wiktorii i Olka

Internista Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

prof. Janusz Wendorff

Neurolog dziecięcy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

90-032 Łódź

Nie polecam. Wiele lat leczył mnie na chorobę, której nie było. Rutyna, brak czasu, brak dobrego wywiadu lekarskiego - bo sam najlepiej wiedział co mi jest, a w końcu wymyślił chorobę, żeby pasowała do objawów...żałosne. Cała terapia i diagnoza okazały się błędem profesora...bo organizm ludzki jest pełen niespodzianek.

Opinia dodana przez: Karol

ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
93-279 Łódź

Mogę każdej kobiecie polecić Panią Doktor. Wprowadziła mnie na dobre tory diagnozując moją dolegliwość, dobrała odpowiednie leczenie a sama terapia nie stwarzała mi żadnego problemu. Jestem bardzo zadowolona bo kto zrozumie lepiej kobietę jak nie druga kobieta? Polecam

Opinia dodana przez: Gosia
Neurochirurg Łódź prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska