Ginekolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa
ul. Skłodowskiej 4 b

Ginekolog położnik Swarzędz dr hab. n. med. Marcin Mardas

NZOZ Specjalistyczne Centrum Medyczne Pro Femina
Cieszkowskiego 37C
62-020 Swarzędz

Wolny termin: jutro o 16:30. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. W każdym calu profesjonalna. Podejście do pacjenta też bardzo dobre. Z czystym sumieniem polecam!

Wolny termin: 25 Kwi o 09:00. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Wolny termin: 25 Kwi o 13:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a

Jestem bardzo zadowlona z wizyt u Pan Doktora. Zdobyl moje zaufanie, poswiecil sporo czasu moim problemom. Uwazam ze jest godny polecenia

Opinia dodana przez: Jola
Wolny termin: 25 Kwi o 15:00. Sprawdź inny.

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Na przykład, gdy zaczęłam przedstawiać mój problem od opisania ogólnych dolegliwości, które pojawiły się tym samym momencie, co problemy z okolicami intymnymi (m.in. wysypka na twarzy, dreszcze, kaszel) oraz przebieg wizyty i internisty (internista nie był w stanie stwierdzić, co jest przyczyną moich dolegliwości), Pan Kostrzewa skomentował to w ten sposób “Proszę się rozebrać, nie będę przecież leczyć pani twarzy. Ja się zajmuję tylko moją działką, a nie chorobami zakaźnymi”.
Po badaniu okolic intymnych Pan Kostrzewa zaczął wypisywać w komputerze listę leków, które mam wykupić, nie patrzył na mnie i nie wyjaśnił, co mi właściwie dolega. Gdy próbowałam dowiedzieć się, co to za choroba  i co może być jej przyczyną, czy może powinnam zmienić coś w swoim trybie życia, aby uniknąć w przyszłości podobnych problemów, zbywał mnie, nie dając konkretnej odpowiedzi.
Ponadto Pan Kostrzewa sugerował również, że nieodpowiednio dbam o siebie i nie leczyłam nadżerki (po raz kolejny wprawiając mnie w zawstydzenie). Gdyby jednak zadał sobie trud przejrzenia mojej historii (od 5 lat leczę się w Lux Medzie, większość wyników badań miałam przy sobie), zobaczyłby, że wielokrotnie leczyłam się na nadżerkę i regularnie konsultuję się z moim lekarzem prowadzącym, regularnie wykonuję badanie cytologiczne i USG piersi. Gdy mu o tym powiedziałam, stwierdził, że “to nie było żadne leczenie” i że powinnam na poważnie się za to zabrać. Na moje pytanie, co ma na myśli, Pan Kostrzewa rzucił tylko, że “możemy to Pani wymrozić”, ale nie wyjaśnił, na czym ta metoda polega, jak się do niej przygotować, jakie są przeciwwskazania itd.
Jakby tego było mało, gdy zapytałam go, czy mogę brać leki przepisane przez niego (antywirusowe na opryszczkę + globulki na nadżerkę) jednocześnie z antybiotykiem, który tego samego dnia, pół godziny wcześniej, przepisał mi internista na objawy infekcji górnych dróg oddechowych, nie odpowiedział na pytanie, zasłaniając się tym, że on “zajmuje się tylko tym, co na dole, a twarz i inne problemy” powinnam wyjaśnić z innymi lekarzami.
W skrócie: SKANDALICZNIE nieprofesjonalne, nieludzkie, nieuprzejme zachowanie.
Cały czas czuję niesmak po tej wizycie i zażenowanie. Że już nie wspomnę o strachu związanym z brakiem wiedzy, co mi tak właściwie dolega, czy coś grozi mojemu partnerowi, czy mogę teraz myśleć o zajściu w ciążę, czy jak będę brała te wszystkie leki na raz, czy nic mi ie grozi itd.

Opinia dodana przez: Marta