Ranking lekarzy- 121879 lekarzy

Koszarowa 17
62-300 Września

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek! Lekarz który dla innych może być przykładem, nie "odkłada pacjenta na bok" ( poprzedni ortopeda zobaczył wyniki badań i od razu zdecydował o operacji ) a Pan Janiak wnikliwie obejrzał, pytał się co robię, czy mnie boli itd. i postawił diagnozę, rehabilitację i dzięki niemu wszystko jest ok, a ja jestem pod kontrolą lekarza. Przyznam tez, że uśmiech ma bardzo ładny. Dziękuję i pozdrawiam Pana Michała

Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam

Leksowski Tomasz., lek. med. urolog
Jagiellońska 13
25-372 Kielce

Myślałem, że w moim wieku (21 lat) do urologa się nie trafia, niestety jakiś czas temu pojawił się bardzo bolący problem , myślałem , że samo przejdzie, ale z każdym dniem było coraz gorzej, jak mnie już przycisnęło do granic wytrzymałości poleciałem na początku do jakis 2 lekarzy. Nie wspominam wizyt u nich dobrze, dostałem masę piguł , jak chyba każdy facet byłem mocno zestresowany całą tą sytuacją, ponieważ nigdy nie byłem u urologa, niestety wizyty były bardzo nie przyjemne, ekspresowe a te lekarstwa kompletnie nic nie dały! Poleciałem w tamtym tygodniu do dr Leksowskiego i jestem bardzo zadowolony! Po pierwsze i najważniejsze wszystko już jest ok, lekarz jak się okazało postawił trafną diagnozę, po dniu leczenia już widziałem zdecydowaną poprawę, po drugie bardzo miły, pogodny człowiek, z racji tego, że panikowałem zadawałem mnóstwo pytań, doktor swobodnie i na luzie pogadał ze mną z 15 minut, uspokoił mnie, co było dla mnie bardzo ważne przez cały okres trwania leczenia. Teraz czuję się znakomicie i jeszcze raz chciałbym Panu Doktorowi bardzo podziękować!! Pozdrawiam serdecznie

USG ginekologiczne Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

USG ginekologiczne, Ginekolog estetyczny

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem, okazała sie że jestem w ciąży i umówiłam się na wizytę w Damianie do innego lekarza, ale dzień przed okazało się , że wizyta jest odwołana no chyba, że wybiorę innego lekarza - Pan Rafał miał wolne miejsce i tak do niego trafiłam.
Podczas wizyty bardzo miły, rzeczowy, świetnie tłumaczył co i jak! USG niezwykle dokładne!
Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko ...

Moją ciążę prowadził wzorowo. W pierwszych 5 miesiącach wszystko było ok ale w 22 tygodniu ciąży pojawiły sie komplikacje - skrócona szyjka macicy itp. Pan doktor w porę zareagował, skierował mnie do szpitala (Szpital Bródnowski - w którym pracuje), potem doszła cukrzyca ciążowa, hipotrofia płodu – i znowu szpital! W szpitalu interesował się co i jak, poród był wywoływany - zaplanował na dzień w którym miał dyżur-więc od a do z uczestniczył w porodzie a potem przez kolejne 3 dni po porodzie przychodził na położnictwo i sprawdzał co i jak! - rewelacja i niesamowity komfort psychiczny dla rodzącej i młodej mamy:)Dodam, że kosztowało mnie to 0,00zł. Jeśli chodzi o wizyty w Damianie to korzystałam z ubezpieczenia i podobnie poród opieka w szpitalu i opieka po porodzie 0,00zł! Jednak są przyzwoici lekarze na tym świecie i właśnie to nich należy Pań Rafał! nie wyobrażam sobie aby ktoś inny prowadził moje następne ciążę!
Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam!!
I jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi

Przychodnia EURODENT
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Trochę szukałam i patrzyłam na zdanie i opnie innych. Teraz ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Brodnickiego. W moim przypadku, który nie był wielce skomplikowany trzeba było chirurgicznie ( coś tam zrobić ), a Pan doktor się tym też zajmuje. Odpowiednie podejście do pacjenta wzbudza spokój i zaufanie do lekarza. Lekarz tłumaczy co będzie robione więc człowiek się tak nie obawia, a lekarz przy tym jest miłą osobą w pełni profesjonalną. Polecam !

Okulista Chorzów lek. med. Piotr Jaworski

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia

Alcor. Centrum medyczne - wizyty domowe Lekarzy specjalistów 24h