Ranking lekarzy- 122014 lekarzy
Neurochirurg Poznań dr Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

To aniol prosze wierzyc ufac 0 obaw mialem operacje wczoraj laska borza ze spotkalem Tego Wielkiego Czlowieka na mojej sciezce zycia w trudnej sytuacji profesjonalista dar bozy.....Dzieki Doktorze

Chirurg stomatolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

lek. dent. Robert Stencel

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.

Urolog Żywiec lekarz Paweł Stelmach

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Bardzo oddany swojej pracy, ciepły i godny zaufania. Nowoczesnie podchodzi do sprawy, gdyby dać doktorowi możliwości jakie oferują zachodnie bądź skandynawskie szpitale w mojej ocenie jest w stanie wiele zdziałać. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Sandra

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Wielki pan Adam. Polecam , jestem klientem od ponad 10 lat i jestem zadowolony ,a ze mało czasu poświęca pacjentowi to jest kapitalizm, musi zarobić na ZUS

Opinia dodana przez: michał
Dermatolog Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

Dermedica. Centrum dermatologii
Kazimierzowska 70

Zasugerowałam się opiniami tutaj innych pacjentek i powiem szczerze, że również się nie zawiodłam. Pani doktor dokładnie analizuje problem i trafia z leczeniem. Polecam!

Chirurg plastyczny Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia
Gawińskiego 11

Lekarz zdziałał cuda z moją narzeczoną. Sporo we dwójkę się zastanawialiśmy nad zabiegiem nieco nosa i korekty brzucha, narzczona chciała przed ślubem zmian o których myślała od dawna. Poszukaliśmy, poczytalismy a podczas konslutacji lekarz okazał się spokojnym i miłycm człowiekiem z bardzo pomocną ręką. wyjaśnił, wytłumaczył i nieco ją uspokoił. Minął już jakiś czas od zabiegu i można śmało powiedzieć, dobrze spełniona misja! Dziękujęmy !

Opinia dodana przez: Łukasz
Kardiochirurg Poznań dr hab. n. med. Paweł Bugajski

ulica szwajcarska
Poznań

Andrzej W. z Poznania

Andrzej W. z Poznania
Korzystając z możliwości dostępu do tego portalu chciałbym serdecznie podziękować całemu personelowi Oddziału Kardiochirurgii Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia ul. Szwajcarska 3 w Poznaniu, a w szczególności panu dr hab.Pawłowi Bugajskiemu - Ordynatorowi Oddziału za trud i wysiłek włożony w skomplikowaną operację mojego serca. Na Oddział trafiłem we wrześniu 2017 roku z rozpoznaniem infekcyjnego zapalenia wsierdzia i ciężką niedomykalnością zastawki mitralnej, dodatkowo niszczonej przez bakterie. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i oceną ryzyka pan doc. Bugajski podjął decyzję o niezwłocznym przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego związanego z wymianą za biologiczną. Nie ukrywam, że bałem się zabiegu gdyż wcześniej nie byłem pacjentem szpitali, a tym bardziej nie stawałem przed tak poważnym zabiegiem, a również mój wiek 65 lat nie napawał zbytnim optymizmem. Jednak wcześniejsza rzeczowa rozmowa przeprowadzona z panem doc. Bugajskim pozwoliła mi spokojniej podejść do tego szczególnego dnia. Dziś czuję się dobrze i mogę funkcjonować normalnie oraz z optymizmem patrzę w przyszłość. To wszystko zawdzięczam ambicji, fachowości i poświęceniu pana dr hab. Pawła Bugajskiego oraz pozostałym lekarzom, którzy są godni z Nim współpracy. W ciągu prawie dwóch tygodni pobytu na Oddziale mogłem zaobserwować późniejsze zainteresowanie pacjentem przez doc. Bugajskiego jak i pozostałych lekarzy. Stworzył wokół siebie zespół fachowych Lekarzy jak i pracowitych Pań pielęgniarek, Rehabilitantów oraz Personelu Pomocniczego. Wszystkim zainteresowanym i sobie życzę przede wszystkim dużo zdrowia, ale w razie czego polecam ten Oddział Kardiochirurgii pod kierownictwem pana dr hab. Pawła Bugajskiego. Wszystkiego Najlepszego!!!!!

Opinia dodana przez: Andrzej
Ginekolog Kraków lekarz Rafał Ufnalewski

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A

Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Delikatny i zawsze tłumaczy przebieg leczenia. Specjalista godny polecenia!

Dental ArtB
Wojska Polskiego 1/53a
24-100 Puławy

Jestem za ! Lekarz z dobrą ręką i podejściem do pacjenta. Widać, że zna się na swojej pracy, pomógł mi w bólowym przypadku. Dziękuję

Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Zawsze mogę liczyć na pomoc w leczeniu nagłych przypadków oraz rzetelne rozpoznanie początków próchnicy.

Opinia dodana przez: Jerzy