Lekarze

- 121702

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

lekarz Barbara Kumpin

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Medycyna Estetyczna Szczecin Barbara Kumpin
ul. Leopolda Okulickiego 46
Szczecin

Polecam lekarza. Pani dermatolog rzeczowa, kompetentna, służy pomocą i radą . Szczegółowo informuje o sposobie leczenia i stosowania zapisanych leków. W moim wypadku kuracja nadal trwa, ale efekty są już widoczne. pozdrawiam Małgorzata
Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Zdrowa Kobieta
Kamiennogórska 10
54-034 Wrocław

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Neurochirurg Poznań lek. med. Piotr Winkler

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najbardziej kompetentny neurochirurg. Wspaniały człowiek. Jestem mu wdzięczna za to, że żyje. Z tragicznego wypadku trafiłam na salę operacyjną, gdzie operował mnie dr Winkler. Dawano mi godzinę życia, a jeśli przeżyje, to będę "rośliną". Dzięki opiece doktora, żyje, chodzę, mówię. Jestem normalną dziewczyną, a po wypadku ani śladu. Cudowny człowiek, cudowny lekarz.
Opinia dodana przez: Paulina

Przychodnia EURODENT
Serbinowska 5
62-800 Kalisz

Trochę szukałam i patrzyłam na zdanie i opnie innych. Teraz ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Brodnickiego. W moim przypadku, który nie był wielce skomplikowany trzeba było chirurgicznie ( coś tam zrobić ), a Pan doktor się tym też zajmuje. Odpowiednie podejście do pacjenta wzbudza spokój i zaufanie do lekarza. Lekarz tłumaczy co będzie robione więc człowiek się tak nie obawia, a lekarz przy tym jest ...
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położnicz
św. Wojciecha 28
61-749 Poznań

Byłam u Pana doktora poraz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych badań jak i uprzejmości-dziękuję
Opinia dodana przez: Maria

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%
Stomatolog Chorzów lek. dent. Robert Stencel

lek. dent. Robert Stencel

Stomatolog, Protetyk

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Skomplikowana ekstrakcja ósemki rosnącej poziomo wykonana szybko, fachowo i bezboleśnie. W chwili obecnej nie znam lepszego specjalisty na rynku. Zwraca uwagę fakt, że w tym gabinecie nie ma możliwości wykonania jakiejkolwiek fuszerki, to raczej tutaj "naprawia się" błędy innych. Firma która dba o swoją opinię.

Adam Maciejewski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Maciejewscy A.K., lek. stomatolodzy. Gabinet
Strzelecka 19A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Chodzę od lat, rodzina również. Implanty, protezy, poprawianie po innych dentystach, zdjęcia, sprzęt - wszystko na najwyższym poziomie. Czasem jak czytam te negatywne opinie zastanawiam się czy Wy się chcecie z dentystą zaprzyjaźnić? Jest uprzejmy, jak się o coś pytam to odpowiada, jak nie pytacie to o co pretensje? Kiedyś chodziłam do baaardzo miłej pani dentystki i wszystko mi spaprała. (Maciejwski musiałam robić mi nowe plomby bo pani troszke niedokładnie ...
Medycyna estetyczna Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3
39-300 Mielec

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna