Ranking lekarzy- 122014 lekarzy
Wolny termin: 28 Cze o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do niektórych lekarzy po prostu się wraca ;) Do innych przychodzi się raz. Doktor Horbaczewska należy do tych pierwszych :) Chodzę do niej już trzy lata i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 28 Cze o 14:20. Sprawdź inny.
USG Doppler Kraków dr n. med. Aleksander Kwater

dr n. med. Aleksander Kwater

USG Doppler, Angiolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 29 Cze o 15:30. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Pani odbierała mój poród. Ja byłam przerażona i pełna nerwów ponieważ było to moje pierwsze dziecko, a doktor była oazą spokoju, która sprawia, że strach stawał się mniejszy i mniejszy, aż w końcu zniknął <3 Cud lekarz!

Opinia dodana przez: Ella
Wolny termin: 6 Lip o 15:20. Sprawdź inny.
Endokrynolog Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Najlepszy endokrynolog w Krakowie. Mega profesjonalny, a do tego o wspanialym i uspokajającym usposobieniu. Bardzo polecam Pana doktora

Opinia dodana przez: Anna
Chirurg ogólny Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Flebolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

Opinia dodana przez: daria

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo uprzejma i miła Pani stomatolog. Swoim podejściem daje poczucie bezpieczeństwa tak ważnego gdy ktoś się boi stomatologa. Wizyta przebiegła bez problemu i bez bólu, w pełni fachowe podejście. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Chirurg naczyniowy Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

31-559 Grzegórzki, Kraków

Pan Krzysztof usuwał mi bliznę po cesarce. Efekt jest wspaniały i w końcu mogę chodzić w bikinii takich jak lubię :)

Opinia dodana przez: Olga