Ranking lekarzy- 121879 lekarzy
Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny.
Flebolog Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Flebolog, Chirurg ogólny

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny.

Monika Bobrzyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.

Wolny termin: 24 Lip o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej

90-032 Łódź

Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!

Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Wolny termin: 26 Lip o 10:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Bardzo pozytywny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z pewnością posiada dużą wiedzę, jednak mam lekki niedosyt odnośnie otrzymanych informacji. Mimo wszystko polecam, bo to dobry specjalista.

Wolny termin: 26 Lip o 14:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka

Mama Wiktorii i Olka

Proktolog Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Proktolog, Medycyna estetyczna

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Miałam szczęście że w moim życiu pojawił się Dr.Alex Balogun.Jest profesjonalistą przez duże P! Przeprowadził u mnie zabieg onkologiczny,był moim lekarzem prowadzącym.Na wszelkie pytania udzielał szczegółowych odpowiedzi.Podczas dalszego leczenia dał się poznać nie tylko jako wspaniały lekarz ale także jako bardzo ciepły,miły i sympatyczny człowiek. Swoim zachowaniem utwierdza pacjenta w tym że warto walczyć o swoje życie i zdrowie. Pomagając powrócić do zdrowia robi to rzetelnie z pełnym oddaniem i do samego końca. Z pozytywnym efektem. Gorąco polecam Dr. Alexa Alli-Baloguna! Ja natomiast bardzo serdecznie Panu dziękuję Doktorze! Za wszystko!!!!!!

Opinia dodana przez: Halina

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.

Opinia dodana przez: Jagoda

ulica Ogrodowa 25
74-300 Myślibórz

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)

Lekarz dokładnie bada i prowadzi wywiad przed rozpisaniem leków. Jest miły i uprzejmy a to dla pacjentki bardzo ważne. Przekonałam się, że można na jego wiedzy polegać i uważam go za dobrego specjalistę godnego polecenia.

Opinia dodana przez: Aleksandra B