Ranking lekarzy- 122014 lekarzy
Wolny termin: 26 Cze o 11:40. Sprawdź inny.
Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
52-201 Ołtaszyn, Wrocław

Witam,

do Pani Asi chodzę już trochę czasu. (nie jest to mój pierwszy psychiatra) - Lepszego specjalisty nie spotkałem. Miła, ciepła, uprzejma i wyrozumiała. Dzięki takiemu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach.

Pozdrawiam

Witam,

Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Piotr Bujak
Wolny termin: 26 Cze o 14:20. Sprawdź inny.
Chirurg ogólny Kraków dr n. med. Łukasz Turczynowski

dr n. med. Łukasz Turczynowski

Chirurg ogólny, Flebolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

31-559 Grzegórzki, Kraków

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: 26 Cze o 15:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Pediatra, Lekarz rehabilitacji medycznej

90-032 Łódź

Pani doktor ma nie tylko dużą wiedzę, ale również odpowiednie podejście do dzieci. To lekarz, do którego mam zaufanie. Bardzo dziękuję i polecam!!

Wolny termin: 26 Cze o 18:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

31-559 Grzegórzki, Kraków

Przy porodzie potrafi wykazać się prawdziwym opanowaniem, dodaje otuchy i sprawia, że kobieta w tym ciężkim momencie czuje się po prostu bezpiecznie. Miałam ciążę zagrożoną i umierałam ze strachu. Wtedy przyszła Pani Iwona i wszystko się zmieniło. Urodziłam piękne i zdrowe dziecko.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 27 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Wolny termin: 27 Cze o 15:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

31-559 Grzegórzki, Kraków

Nietrzymanie moczu dręczyło mnie przez kilka lat po ciężkim porodzie. W końcu koleżanka z pracy opowiedziała mi o zabiegu właśnie u doktora Kałamckiego, który później przeprowadził go także u mnie. Bardzo polecam każdej kobiecie, która zderzyła się z tym wstydliwym problemem.

Opinia dodana przez: Olga
Wolny termin: 27 Cze o 15:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

31-559 Grzegórzki, Kraków

Byłam u trzech różnych lekarzy i żaden z nich nie potrafił dopasować mi odpowiednich tabletek. W końcu miałam dość. Zaczęłam szukać ponownie nowego ginekologa. I uwaga, teraz wiem, że już więcej szukać nie muszę ;) Doktor trafiła w 10 za pierwszym razem.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 28 Cze o 10:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Bardzo pozytywny i wzbudzający zaufanie lekarz. Z pewnością posiada dużą wiedzę, jednak mam lekki niedosyt odnośnie otrzymanych informacji. Mimo wszystko polecam, bo to dobry specjalista.

Wolny termin: 28 Cze o 14:00. Sprawdź inny.

90-032 Łódź

Pani doktor prowadziła nam chorowitą córkę przez kilka lat. Mamy do niej całkowite zaufanie. Jest kompetentna i skuteczna w leczeniu - dziecko bada długo i kompleksowo. Z racji praktyki szpitalnej wie, jaki wirus aktualnie 'się sieje' w populacji. Dobrze dobiera leki. Do tego ma miłą osobowość - jest otwarta na małych pacjentów i ich rodziców. Świetny praktyk i człowiek!
Mama Wiktorii i Olka