Ranking lekarzy- 122014 lekarzy

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny. # 2
Chirurg ogólny Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

Dermatolog Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.

Stomatolog Warszawa lek. dent. Joanna Niemczyk

Prywatna Praktyka Lekarska
Bryły 6

Długo szukałam takiego lekarza. Zwiedziałam już naprawde sporo gabinetów ale zawsze coś było nie tak. albo cena albo usługa do porawy.. U doktor Niemczyk na pewno zostanę na dłużej. Polecam wszystkim

Chirurg stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Tychy lek. dent. Magdalena Leki-Pniok

DentalCare
Barona 30
43-100 Tychy

Jak ktoś obawia się takich wizyt to polecam udać się do Dentalcare. Strach od razu minie, bo wszystkie zabiegi są wykonywane w taki sposób, że ból po prostu nie występuje.

Opinia dodana przez: Dominika Murawska

[W] eye clinic
Półwiejska 4
60-101 Poznań

Dr Wasilewicz to naprawdę dobry specjalista. Czeka mnie niestety dość poważny zabieg ale po wizycie jestem uspokojona.. wiem jak będzie wyglądało leczenie, doktor wszystko super wytłumaczył. Polecam wszystkim

Dermatolog Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
39-300 Mielec

Świetna Pani doktor ! zadawała szereg pytań ( nawet co jem itd. ) i po stosowaniu kuracji moje blizny małe, krosty znikają. Twarz mam bardziej gładką i jestem uśmiechnięta. Czekają mnie kolejne wizyty ale dzięki postępom jestem zadowolona z wizyt dr Szczepańskiej. Dużo zdrowia i dziękuję za pomoc.