Dodaj opinię Umów wizytę

Specjalista ginekolog-położnik, w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej.

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 2003 roku.

Pracuje ...

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 2003 roku.

Pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Dr Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych komentarzach na jego temat, zamieszczanych w internecie, pacjentki chwalą jego cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Basta od pierwszej chwili wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w przypadku ginekologa i położnika.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna, Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Do Doktora trafiłam na usuwanie blizny krocza. To było pierwszy raz. Potem został moim ginekologiem i tym sposobem chodzę do niego już rok. Świetny lekarz, mega specjalista. Bardzo polecam.

Miałam ogromny problem z rozstępami po ciąży. Wstydziłam się przed mężem, przed koleżankami, sama przed sobą też się wstydziłam. Były świeże, czerwone i dość długie. Tak się złożyło, że doktor Basta przy okazji wizyty ginekologicznej zobaczył moje rozstępy i powiedział: będzie dobrze! I właśnie tak było! Nie mogę doczekać się tego lata bo w końcu pokażę się na plaży :)

Marzyłam o dziecku przez wiele lat. Niestety było to ciężkie do osiągnięcia marzenie. Walczyłam o dziecko 5 lat. Udało się dopiero dzięki terapii hormonalnej zastosowanej przez Doktora Baste. Bardzo dziękuję!

Ja też bardzo obawiałam się labioplastyki. Dużo dziewczyn dzieliło się w internecie różnymi złymi historiami i jakoś utkwiły mi w głowie. Nie było czego się bać. Wystarczy wybór dobrego lekarza. U mnie był nim Pan Tomasz Basta :)

Doktor Basta przeprowadzał u mnie w Krakowie laserowe odmładzanie pochwy. Po moim porodzie sprawy tam na dole wyglądały zupełnie inaczej niż kiedyś. Nikomu nie polecam wstydu z jakim wiąże się niepewność podczas zbliżeń z najbliższą osobą - mężem Dzisiaj mój związek jest zupełnie inny. Nie ma co się oszukiwać - te sprawy po prostu są ważme. Trzeba się nimi zająć.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Beauty & Health