dr n. med. Robert Wasilewicz

Nagrody i wyróżnienia:

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Nagrody i wyróżnienia:
Wyrożnienie: Rozprawa doktorska „Ocena aktywności aktyniny i aktyny mięśniówki gładkiej w blaszce sitowatej twardówki oczu z neuropatią jaskrową zależną od podwyższonego ciśnienia wewnątrzgałkowego.
Wyrożnienie: XXVII Sympozjon Retinologiczny. Poznań.
Zanik nerwu wzrokowego w jaskrze wtórnej po chirurgii witreoretinalnej z zastosowaniem endotamponady olejem silikonowym
Ocena wybranych parametrów biometrycznych gałki ocznej : zależność grubości siatkówki od długości gałki ocznej - doniesienie wstępne

Wykonywane badania:
- Całodobowy profil ciśnienia wewnątrzgałkowego –Triggerfish, -OCT/AngioOCT/OCT odcinka przedniego oka,
- ORA,
- Tonometria konturowa Pascal,
- Gonioskopia impresyjna,
- Keratorefraktometria,
- Badanie holterowskie ciśnienia tętniczego, EKG i bezdechu sennego

Dr Wasilewicz to naprawdę dobry specjalista. Czeka mnie niestety dość poważny zabieg ale po wizycie jestem uspokojona.. wiem jak będzie wyglądało leczenie, doktor wszystko super wytłumaczył. Polecam wszystkim

Świetny specjalista! Byłem na jednej wizycie i ciesze sie ze trafilem akurat do tego lekarza. Polecam wszystkim

Polecam pana doktora! gdyby nie on pewnie do tej pory nie wiedziałabym co się dzieje.. miły i widać, że wie jak pacjentowi pomóc.

Lekarz z sercem, po prostu. Polecam w 100%. Szkoda że tak rzadko spotyka się takich lekarzy….......

Bardzo kompetentny specjalista. Wiedza lekarska wprost ogromna. No i wyjątkowe podejście do pacjenta, bardzo indywidualne. Już wiem że to będzie mój lekarz!!!!!