3,7

Jak dla mnie super, jest pierwszym moim ginekologiem i nie żałuje,że właśnie do Niego poszłam, sympatyczny i z podejściem.

W WCO miałam z nim styczność trzy razy w kontroli onkologicznej lekarz bez SERCA! Przy badaniu mówił że jestem za gruba drugi raz czy jestem dziewicą przepraszam badanie dopochwowe było bolesne a jestem matka nastolatki najgorsza wizyta była związana z wypełnieniem dokumentów dla ZUSU powiedział że do roboty ! i nie kwapil się wypełnić mi dokumentów z mojej karty chorobowej bawił się orzecznika zusowskiego ps.do wiadomości Pana "doktora" renta została mi przyznana bo nie Pan decyduje o tym! Do wiadomosci nie zawdzięczam mu zdrowia ani tym bardziej życia a zachowanie ...

dopochwowe było bolesne a jestem matka nastolatki najgorsza wizyta była związana z wypełnieniem dokumentów dla ZUSU powiedział że do roboty ! i nie kwapil się wypełnić mi dokumentów z mojej karty chorobowej bawił się orzecznika zusowskiego ps.do wiadomości Pana "doktora" renta została mi przyznana bo nie Pan decyduje o tym! Do wiadomosci nie zawdzięczam mu zdrowia ani tym bardziej życia a zachowanie tego doktora jest karygodne

Może i Pan doktor jest dobrym ginekologiem,ale już dawno powinien wykreślić ze swoich usług prowadzenie ciąży.Położnik z niego żaden...Zerowe zainteresowanie dzieckiem i pozostawienie pacjentki samej sobie.Zawsze myślałam,że prowadzenie ciąży kończy się z chwilą urodzenia dziecka,a nie miesiąc wcześniej,kiedy to doktor spławia Cię i pozbywa się odpowiedzialności,bo ma swoją pracę w Klinice Onkologii i porodòwka go już nie interesuje.

fachowiec-specjalista na szóstkę !!! lekarz z powołania !!! empatyczny, godny zaufania !!! POLECAM I DZIĘKUJĘ !!!

Bardzo dobry specjalista. Pan doktor pomogł mi w chorobie, a następnie poprowadził obydwie moje ciąże. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B