lekarz Krzysztof Paruzel

Chirurg ogólny

Jest takie powiedzenie, że -" nie ma ludzi niezastąpionych". To określenie nie odnosi się do dr Paruzela. Jest w swoim rodzaju osobowością. Kompetencja, wiedza, doświadczenie, cierpliwość oraz uprzejmość to dziś towar deficytowy i to nie tylko w służbie zdrowia. Z czystym sumieniem polecam tego wirtuoza medycyny w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Polecam, szczegółowo opisuje przyczyny, leczenie, skutki choroby. Poświęca dużo czasu pacjentowi!

wspaniały lekarz,nie tylko mówi ale również słucha co pacjent ma do powiedzenia.polecam każdemu

Nigdy jeszcze nie spotkałem takiego lekarza, słysząc że miło widzieć pacjenta w tak dobrej formie i życzyć mu po wizycie lekarskiej miłego dnia,powrotu do zdrowia i podania ręki, to w Polsce sytuacja granicząca z cudem.Leczę się już ponad rok i z ponad kilkunastu wizyt, nie spotkałem się z złym humorem czy też Chamstwem Pana Doktora Paruzela, jak to u 99% "lekarzy" w Rybnickim szpitalu jest codzienną odpowiedzią na pytanie chorego. SZCZERZE POLECAM

Świetny specjalista, zaangażowany, wysoka kultura osobista. Polecam

Świetny specjalista, zaangażowany, wysoka kultura osobista. Polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Rybnik"?

dr
Wojciech Morawiec