lekarz Jacek Danowski

Chirurg naczyniowy

do dr Danowskiego trafiłam z powodu konieczności wykluczenia zakrzepicy. Lekarz dokładnie zbadał, wyjaśnił na co zwracać uwagę i przede wszystkim uspokoił.

Super lekarz !!! Byłam w ciąży miałam zakrzepice żył głębokich podjął się leczenia i było wszystko ok. Polecam !!!.

Bardzo dobry lekarz, ma podejście do człowieka, osoba która jest z powołania lekarzem. Jest bardzo cierpliwy do chorych, to co robi robi z wielką pasją.

Lekarz? To jest lekarz który nie chce w stanach zagrożenia życia wydać skierowania do szpitala gdzie jest konieczna natychmiastowa operacja? Tylko faszeruje tabletkami i zastrzykami. A po tym jak pacjent zostaje przyjęty do szpitala na zlecenie lekarza z kliniki to dr. Danowski mówi że sami spieprzyliśmy sprawe bo za późno przychodzimy? Niech się zastanowi nad swoim postępowaniem bo między innymi z jego winy pacjent zmarł z powodu zaniedbania nie wypisania prostej kartki skierowanie do szpitala.

Czy ktoś może podać namiary na Pana Doktora? Jak można dostać sie do niego na wizyte? dziekuje i pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Rybnik"?

Urszula Zimoń

Prywatne Gabinety Lekarskie