lek. med. Dorota Niewęgłowskalek. med. Dorota Niewęgłowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

lek. med. Dorota Niewęgłowska

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Ginekologii
i ...

Obecnie pracuję jako asystent w Klinice Ginekologii
i Onkologii UJ CM, gdzie od 2011 odbywam specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii. Swoją wiedzą dzielę się także ze studentami prowadząc zajęcia praktyczne z zakresu ginekologii.

Moje zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z kompleksową profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną wraz z diagnostyką ultrasonograficzną. Pracując na Oddziale Ginekologii Onkologicznej zajmuje się również problemami świadomego planowania rodziny z wykorzystaniem współcześnie dostępnych metod antykoncepcyjnych.
Biorę udział w licznych konferencjach i szkoleniach, dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Jako kobieta doskonale zdaję sobie sprawę, że wizyty ginekologiczne są dla Pacjentek źródłem dużego stresu. Biorąc ten fakt pod uwagę zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę podczas konsultacji.

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)

Brak mi słów żeby opisać jak dobrym lekarzem i człowiekiem jest Pani doktor. Lepiej nie mogłam trafić. Pani doktor jest miła, sympatyczna, profesjonalna. Wszystko tłumaczy dokładnie, odpowiada na pytania. Do tego możliwy jest stały kontakt telefoniczny z Panią doktor. Polecam

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, kompetentna i doświadczona. Urzekła mnie serdeczność Pani doktor. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie, a do tego byłam poinformowana dokładnie o przebiegu badania i o moim stanie zdrowia. Polecam !

Jestem po pierwszej wizycie u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Badanie przeprowadzone bezboleśnie, wszystko przebiegało w miłej atmosferze. Szczerze polecam!

Szczerze polecam Panią doktor ! Jest pierwszym lekarzem, do którego mam pełne zaufanie. Pani doktor jest kompetentną, serdeczną, sympatyczną osobą. Wszystko zawsze przebiega szybko i sprawnie, usg, cytologia, badanie, wywiad. Pani doktor bardzo rzeczowa, przy tym miła i cierpliwa osóbka. Rozwiała wszelkie moje wątpliwości, więc wyszłam spokojna i bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo