lekarz Barbara Kumpin

Wenerolog, Dermatolog, Dermatolog estetyczny

3,9
3,6
3,7

Ostentacyjnie się spóźniła, bez przeproszenia-stałe pacjentki w poczekalni mówiły że to norma. Bez żadnych badań chciała mi wypisać maść, a na moją sugestię aby zrobić badania żeby mieć pewność a nie używać jakichś kremów w ciemno zaczęła mi robić wyrzuty, z łaską wypisała skierowanie i ...

Bez żadnych badań chciała mi wypisać maść, a na moją sugestię aby zrobić badania żeby mieć pewność a nie używać jakichś kremów w ciemno zaczęła mi robić wyrzuty, z łaską wypisała skierowanie i już nic więcej nie powiedziała obrażona...
Z pewnością już do niej nie pójdę!

Jako jedyną postawiła trafną diagnozę mojej córce a byłam już z tym problemem u nie jednego reklamowanego dermatologa .Naprawdę polecam z czystym sumieniem .Może wizyta droga ale jak człowiek tak pobiega po kilku niewiele tańszych i nakupi bezużytecznych leków do tego stres i obawa o zdrowie swoje lub dziecka to i tak warto się wybrać raz a konkretnie. Pozdrawiam. Ją byłam u niej w nowo otwartej prywatnej przychodni na ul.staszica w Stargardzie Szczecińskim.

Tłumaczy tak, że można zrozumieć. Przyjemna, profesjonalna, widać od razu, że wie co robi, polecam !

Miła atmosfera, bardzo rzeczowe wyjaśnienie przyczyn choroby i sposobu leczenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

bardzo mila pani doktor,polecam kazdemu potrzebujacemu pomocy.doceniam wysoka fachowosc i profesjonalizm.życzę satysfakcji z wkonwanej pracy.natalia kolasińska.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Police"?

ul. Chabrowa 5 Szczecin
70-731 Szczecin