Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Dodatkowo współpracuje z Centrum Medycznym "UJASTEK" w Krakowie.
W trakcie codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim badaniami oraz profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną.
Bierze czynny udział w licznych konferencjach i szkoleniach oraz pomaga w ich organizacji, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Jako lekarz jest osobą otwartą i zawsze pogodną. Stara się stworzyć w swoim gabinecie przyjazną atmosferę z poszanowaniem intymności Pacjentki oraz szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Pani odbierała mój poród. Ja byłam przerażona i pełna nerwów ponieważ było to moje pierwsze dziecko, a doktor była oazą spokoju, która sprawia, że strach stawał się mniejszy i mniejszy, aż w końcu zniknął <3 Cud lekarz!

Od wielu lat męczyłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Bardzo ciężko żyło mi się nie wiedząc nigdy kiedy pojawi się miesiączka oraz jak długa i obfita będzie. Doktor jako pierwsza zastosowała odpowiednią terapię hormonalną. Do tej pory nikomu sie to nie udało.

Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, a do tego jest przemiłą osobą. Cieszę się, że trafiłam do Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyt i mogę szczerze polecić każdej kobiecie :)

Wizyty u Pani doktor zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Jestem informowana o wszystkim, mam zlecone niezbędne badania, przeprowadzony dokładny wywiad lekarski. Polecam Panią doktor, jest profesjonalistką :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo