Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Do Doktora Kałamckiego trafiłam z niedrożnością jajników. Wcześniej chodziłam do innego lekarza, który przyjmował mnie na nfz i gdy dowiedziałam się co mi jest wiedziałam, że muszę pójść do lepszego specjalisty. Tak też zrobiłam. Od początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dzisiaj po kłopocie ani śladu, a ja jestem w pierwszym miesiącu ciąży.

Wspaniały ginekolog. Chodzę do Pana już 2 lata i nie zamierzam zmienić lekarza na żadnego innego. Zaczęłam od standardowych wizyt, później doszliśmy także do prowadzenia mojej ciąży, co zaowocowało moją piękną ośmiotygodniową dzisiaj córeczką. Bardzo dziękuję Panie doktorze.

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Bardzo dobry specjalista, sprawia, że kobieta w ciąży uspokaja się przy nim, a wizyty są zwyczajnie miłe. Bardzo polecam.

Wspaniały lekarz. Pełen zrozumienia, troskliwy, tłumaczący wszystko ze spokojem. Chodzę do Doktora już rok i bardzo go polecam.

Moim problemem była dysplazja szyjki macicy. Początkowo byłam przerażona, ponieważ usłyszałam, że w zaawansowanym stanie może przerodzić się ona w nowotwór. Zastosowaliśmy laseroterapię, a nieprzyjemne objawy ustały, a ja czuję się bezpieczna i zdrowa. Dziękuję Paniei doktorze.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo