Lekarz Rodzinny Lublin

Farmed
Koryznowej
20-950 Lublin

Takich właśnie lekarzy (i ludzi) nam potrzeba.
Widzi problemy każdego. Nigdy nie odeśle z kwitkiem.
Polecam gorąco.

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Pani doktor jest najlepszym lekarzem, jakiego znam. Nie tylko ogromna wiedza medyczna i doświadczenie, ale i życzliwość, uprzejmość i dobroć to jej cechy.

lekarz Barbara Żmurowska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

ul. Jana Kiepury 11
20-838 Lublin

Wyjatkowa osoba. Dawno juz nie spotkalam takiego dobrego, madrego lekarza. Dla niej liczy sie przede wszystkim i ponad wszystkiem dobro pacjenta. Polecam i dziekuje losowy, ze poznalam taka wyjatkowa osobe
Opinia dodana przez: Marta

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Pełen profesjonalizm z uśmiechem na twarzy-serdecznie polecam Panią Doktor mi pomogła zawsze bezbłędna diagnoza i skutecNym leczeniem

Centrum Medyczne Luxmed

Lublin

Bardzo profesjonalna pani doktor. Jak trafiłam do niej pierwszy raz, byłam zdziwiona wywiadem i badaniami jakie przeprowadziła. Niby powinny być standardową procedurą, jednak żaden inny lekarz ogólny nigdy mnie tak nie badał. Bardzo dokładna, uprzejma, cierpliwa. Rzetelna. Polecam

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

To świetny lekarz i -co równie ważne, wspaniały człowiek. Od wielu lat Pani Elżbieta leczy mnie i całą moją rodzinę. Zdarzały się przypadki, że pomogła o wiele skuteczniej niż lekarze szpitala klinicznego. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Wojciech

Wileńska 15/34
20-603 Lublin

Dobry lekarz. Godny polecenia.

V
Opinia dodana przez: Andrze

Dorota Czajka

Pediatra, Lekarz rodzinny

Anagenesis
Męczenników Majdanka
Lublin

Bardzo dobry lekarz - z doświadczeniem i dużą wiedzą. Indywidualnie traktuje każdego pacjenta, poświęca mu sporo czasu. Wszystko cierpliwie tłumaczy.

lekarz Waldemar Smoleń

Lekarz rodzinny, Laryngolog

Lublin

Polecam Doktora, jest kompetentny, bardzo mądry, wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest wspaniałym fachowcem. Ma genialne podejście do dzieci. Najlepszy laryngolog jakiego znam! Polecam!
Opinia dodana przez: Nikola F.

Lekarze rodzinni w Lublinie