Lekarz Rodzinny Łódź

Pediatra, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

Łódź

Łatwo nie odpuszcza i drąży przyczyny dolegliwości aż do dna.
To daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że jest
w rękach najlepszych z możliwych. A poza tym jest niezwykle kul-
turalna, miła (i nade wszystko śliczna!)
M.W.
Opinia dodana przez: Wieczorek

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Już dawno zaufałem i swoje życie Pani doktor oddałem. Nigdy tego nie żałowałem i nie będę żałował. Polecam wszystkim Wspaniałego człowieka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem
Opinia dodana przez: Dziubek

Przychodnia
Henryka Sienkiewicza 55
90-009 Łódź

Wow. Niesamowite. Pierwszy lekarz, ktory zdjal buty i przeprowadzil wizyte domowa w modelowy sposob. Trafna diagnoza, profesjonalne porady i taka empatia, ze polskim butnym lekarzom dziekuje za bylejakość. Marzę o dniu w ktorym tak beda wygladaly wszystkie wizyty.

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan Doktor szanuje pacjenta , poświęca mu czas i swoją uwagę. Jest życzliwym profesjonalistą. Mam do Pana Doktora zaufanie i uważam że najlepszego lekarza.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Bardzo polecam wizyty u Pani doktor Dalek. Lecze sie u niej od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodla. Wiele razy trafnie mnie zdiagnozowala chociaz inni lekarze mieli odmienne zdanie.
POLECAM!

Cynarskiego 1/5
92-447 Łódź

Konkretny, fachowy, znakomity lekarz optyk. Słusznie podejrzewał i rozpoznał u mnie chorobę Lesniowskiego -Crohna, zbagatelizowana przez internistke z Konina. Oczywiście wysłał mnie do najlepszego gastrologa dra Kielka! !Będę Mu zawsze wdzięczny!

przychodnia
Kamińskiego 7/9
91-427 Łódź

Pani Doktor jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Od kilkunastu lat leczymy się z żoną u Pani Doktor i zawsze jesteśmy przyjęci w sposób rzetelny. Jest miła, uprzejma i godna polecenia w 100%.
Dorota i Jarek.
Opinia dodana przez: Jarosław

Przychodnia
Wschodnia 41
90-272 Łódź

Polecam pania doktor bardzo mila serdeczna pomocna zawsze pomoze wytlumaczy,wszystko co potrzeba.Moj syn bardzo lubi pania i zawsze chetnie idzie .pani doktor z powolania
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Adam Grzywiński

Lekarz rodzinny, Internista

Abrahama Szwajcera 4
91-357 Łódź

Wspanialy lekarz i czlowiek. Widac, ze pomoc ludziom jest jego powolaniem. Potrafi dobrze doradzic nawet kiedy zawodza specjalisci. Pozdrawiam Pani Doktorze i bardzo za wszystko dziekuje.
Opinia dodana przez: KG

Lekarze rodzinni w Łodzi