Lekarz Rodzinny Bydgoszcz

N ZOZ "DOKTOR"
Pielęgniarska 13
85-790 Bydgoszcz

BARDZO KOMPETENTNA I ZAINTERESOWANA PACJENTEM LEKARKA.

" Przy Belmie"
Łochowska 69
Bydgoszcz

Pani Wojnicz to prawdziwy lekarz z powołania.

lekarz Ewa Szopinska

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia "Bartodzieje"
Koszalińska 7
85-714 Bydgoszcz

Byłem pacjentem Pani Szopińskiej kilkanaście lat w Bydgoszczy na Bartodziejach, Wielka szkoda , że Pani doktor tam już nie pracuje.Ponad rok nie mogę znaleźć lekarza tak dobrego i sympatycznego jak Pani Szopińska . Za daleko mam do Brzozy. Polecam Panią doktor wszystkim .

LUX MED Sp. z o.o.
ulica Antoniego Chołoniewskiego 46
85-127 Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z tej lekarki, jest bardzo kompetentna, dociekliwa, miła sympatyczna i trafnie stawiająca diagnozę. Polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy
ulica ks. Ryszarda Markwarta 6-8
85-015 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz, który ma odpowiednie podejście do pacjenta. Potrafi zainteresować się pacjentem i jego problem, zlecić odpowiednie badania, do tego zawsze służy radą, nawet telefonicznie. Prawdziwy lekarz, niewielu jest tak serdecznych jak On.
Opinia dodana przez: sonia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Lekar jak to sie mowi z powolania ...serdeczna..opiekuncza...zawsze usmiechnieta..zawsze mozna liczyc na pomoc pani doktor..dziekuje bardzo...Beata Kuczynska Pietrzyk
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SALUS" Dorota Borowska - Gabinet Lekarza Rodzinnego

85-435 Bydgoszcz

Fachowa wiedza, b.dobry diagnostyk, staranna opieka nad pacjentem, życzliwość, komunikatywność, lekarz z powołania, polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Leszek

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz jakiego znalam. Zawsze bardzo uprzejmy i kulturalny. Polecam. Serdecznie................ .... .........
Opinia dodana przez: Luiza

ulica Dąbrowa 17/15
85-147 Bydgoszcz

Doktor Joanna Krupa jest moim lekarzem rodzinnym.Wywiazuje się z swoich obowiazków prawidłowo.Jest kompotentna i uprzejma.Polecam.
Opinia dodana przez: Janusz

SUNMED
Pelplińska 139
85-794 Bydgoszcz

To pierwsza Pani doktor, która poswięciła zarówno mi jak i moim dzieciom tyyyyle uwagi i troski. Bardzo miła, spokojna i rzeczowa osoba, nie nadużywa antybiotyków, służy radą, jest bardzo dobrym i przede wszystkim fachowym lekarzem pierwszego kontaktu, jest wspaniałym człowiekiem, od którego można zarazić się optymizmem i wreszcie jest lekarzem, który słucha, rozumie i leczy !!!

Lekarze rodzinni w Bydgoszczy