Lekarz Rodzinny Białystok

Białystok

Lekarka z ponadprzeciętnym podejściem do pacjenta. Przemiła, zawsze uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwym powołaniem, bez manier wyższości!!!

,, Gin-Med "
ulica Siewna 2
15-183 Białystok

Zgadzam się z opinia "anonima". Taki lekarz zdarza się niezwykle rzadko - empatyczny, dbający o dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Hanna Ziętkowska

Lekarz rodzinny, Internista

Gajowa 64a/159
15-794 Białystok

bardzo kompetentna osoba, trafione rozpoznania sympatyczna, przemiła , kontaktowa i co bardzo ważne świetnie organizuje swoją pracę - nie trzeba siedzieć godzinami pod gabinetem

Centrum kardiologiczne Pulsus

Białystok

Witam, dawno nie spotkałem tak miłej i kompetentnej Pani doktor. Rzeczowa, konkretna z dużą wiedzą, bardzo sympatyczna. Wizyta trwała dość długo, ale chyba o to chodzi, bym z każdej strony został odpowiednio zbadany. Bardzo pozytywnie oceniam i gorąco polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Victor

lekarz Irma Kordyka

Pediatra, Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku
ulica Poleska 89
15-278 Białystok

pani doktor leczyła mnie 45 lat temu. Wielki szacunek i podziękowania. ( dyspozycja taką wiedzą nie wyróznia zbyt wielu lekarzy pediatrów)
Opinia dodana przez: SYLWIA

Dzina Droń-Domańska

Lekarz rodzinny, Internista

Gabinet Internistyczny O Profilu Kardiologicznym Droń-Domańska Dzina

Białystok

Lekarka o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu pacjentom. Walczy jak lwica o ludzi, by nikt na jej dyżurze nie umarł. Pomaga ludziom bezinteresownie.
Opinia dodana przez: Eny

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego Małgorzata Jodkowska-Korobczak
ks. Jerzego Popiełuszki 71/2
15-657 Białystok

Doktor Agnieszka Kosk przyjmuje obecnie w swojej przychodni "Familia Primo" Białystok ul Wrocławska

t5ansporfowa
Białystok

Bardzo dobry lekarz, wysłucha pacjenta, nie zbywa, nie faszeruje niepotrzebnie lekami, tylko polecać !!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITA MED Centrum Medyczne Bożena Halina Zawadzka
Antoniukowska 11/V
15-740 Białystok

bardzo dobra lekarka. to juz nie pierwszy raz jak korzystamy z jej pomocy. nasze zdrowie to w bardzo duzym stopniu zasługa Pani doktor.

Berlinga 10/50
15-814 Białystok

Wspaniały lekarz i człowiek. Ogromna wiedza poparta doświadczeniem i empatią wobec pacjenta.

Lekarze rodzinni w Białymstoku