Lekarz Rodzinny

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Klinika Biorezonansu
Ul. Lubczyńska 6
Osiedle-Załom, Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe
Lekarz rodzinny Twardogóra lek. med. Beata Kowalska

lek. med. Beata Kowalska

Lekarz rodzinny, Internista

wizyta już od 100

PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA
tel. 697 355 703
56-416 Twardogóra

Bardzo dobra, dokładna i rzetelna Pani doktor. Każde badanie jest wykonane dokładnie i bardzo szczegółowo. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł
Lekarz rodzinny Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.
Lekarz rodzinny Kraków lek. med. Ewa Życzkowska-Nowak

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Po wizycie u Pani doktor pierwszy raz zdecydowałam się wystawić opinie w Internecie.Dlaczego? Bo jeszcze nigdy żaden lekarz nie wywarł na mnie takiego wrażenia. Doktor co widać kocha swoją pracę,jest niesamowicie zaangażowana. Bardzo rzeczowo i dokładnie objaśnia zalecenia,wczesniej poprzedzone szerokim wywiadem. Cieżko w dzisiejszych czasach trafić na taką pozytywną i ciepłą osobę. Szczerze polecam!, mama dwójki malych pacjentów Pani doktor w Medycynie Rodzinnej w tym jednego z poparzona noga. Serdecznie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Lekarz rodzinny Turek lekarz Patryk Wodziński

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Wspaniały lekarz, który ma w sobie dużo empatii i jest bardzo dobry w tym co robi. Stworzony do tego zawodu i pełen pozytywnej energii. Kiedy idę na wizytę wiem, że oddaję się w dobre ręce i Pan Doktor zawsze trafnie zdiagnozuję chorobę. Zasługuję on na szacunek i zaufanie.
Lekarz rodzinny Warszawa lekarz Izabella Woźnicka - Muszyńska

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)

Bardzo dobra i sympatyczna Pani Doktor. Nie ogranicza sie do powierzchownych opisow problemow i poswieca czas na dokładniejsze zbadanie ewentualnego problemu.
Cechuje ją ogromna wiedza, cierpliwość, i świetne podejście do pacjenta i przy tym jest bardzo miła.
Jest naszym lekarzem rodzinnym od lat i niech tak pozostanie na długo 😀

Opinia dodana przez: Aga i Wojtek
Lekarz rodzinny Piaseczno lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz rodzinny Warszawa dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

grupa lux med
racławicka 132 b

Do Pani doktor trafiłam za namową przyjaciółki i bardzo się cieszę, ponieważ przede wszystkim efekt jest taki, jak chciałam, usta wyglądają naturalnie są w sam raz poza tym Pani doktor bardzo miła i uprzejma i też widać,że nie robi wszystkiego w pośpiechu, tylko wszystko dokładnie, precyzyjnie. Obsługa na recepcji klinice ArsEstetica też na plus. Polecam!
Opinia dodana przez: Luiza
Lekarz rodzinny Warszawa lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Ciszewskiego 5/39

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina
Lekarz rodzinny Zabrze dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Po piątkowej wizycie w poradni rejonowej, lekarz stwierdził, że nasz 11 miesięczny syn jest zdrowy, niestety niepokojący kaszel nie dał nam spokoju i w sobotni poranek trafiliśmy do Pani Doktor, która od razu zdiagnozowana zapalenie oskrzeli z dusznością wydechowa. Dostosowala leki, wszystko jasno wytlumaczyla. Jestem zachwycona podejściem Pani Doktor, więc chyba przeniesiemy się z synem do jej poradni.
Opinia dodana przez: Magda