Leczenie Otylosci

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
Psychiatra Wrocław lekarz Marek  Kukla

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Dietetyk Kraków dr Krystyna Pogoń

Dietific Centrum Dietetyczne
Ceglarska 27/11-12
Kraków

Młoda, ale bardzo doświadczona Pani Dietetyk. Pomogła mi kiedy byłam osobą otyłą. Przyszłam do niej z wagą 125 kg. Okropnie się czułam w swoim ciele, ale Pani Doktor spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i zapewniła, że moje życie niedługo się odmieni.
Odmieniło nie do poznania. Jestem wdzięczna Pani Doktor Krystynie za jej wiarę w moje możliwości, za to że była ze mną i wsparła, kiedy miałam kryzysowe momenty.
Pozytywnie mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Dietetyk Kraków mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, ...
Opinia dodana przez: Zuzanna
Dietetyk Chorzów mgr Ewa Młodawska

mgr Ewa Młodawska

wizyta już od 40

NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

Witam
chciałam gorąco polecić panią Ewę!!
Wybrałam się z polecenia mojej zadowolonej koleżanki, która zaczyna ładnie zrzucać kilogramy i muszę przyznać, że mimo sceptycznego podejścia, spowodowanego wieloma nieudanymi próbami podjęcia wszelakich diet, jestem również bardzo zadowolona!!
Pani Ewa z pełnym profesjonalizmem i energią podchodzi do pacjenta, odpowiada cierpliwie na wiele pytań, dopasowuje również jadłospis do gustu i smaku pacjenta. Ułożony jadłospis jest naprawdę smaczny, łatwy w przygotowaniu, muszę stwierdzić, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Dietetyk Poznań mgr Ewelina Kowalska

mgr Ewelina Kowalska

wizyta już od 25

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Jeżyce, Poznań

Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marcin
Dietetyk Kraków mgr Dorota Tomera

Gabinet Dietetyczny
ul. Św. Agnieszki 4
Śródmieście, Kraków

Świetny specjalista, z pewnością polecę każdemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu konsultacji, a jeszcze bardziej z efektów. 15 kg mniej, czego chcieć więcej?
Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.
Opinia dodana przez: Dorota
Dietetyk Wrocław  Sylwia Sobczak - Piżuch

Sylwia Sobczak - Piżuch

wizyta już od 50

Be Light Dietetyk Online

Wrocław

Dwa lata temu rozpocząłem moją przygodę ze zdrowiem. Moje dane startowe. Wzrost 175 cm waga 96 kg. do tego przewlekłe nadciśnienie tętnicze krwi co skutkowało tego 3 tabletkami dziennie żebym zawału nie dostał . Zawdzięczam to wszystko złym nawykom żywieniowym, niezdrowe przekąski , obiady na stacjach benzynowych w postaci hot doga i na kolacje kolejny fast food . Dziś ważę 70 kg bez większego wysiłku . Wiem że już nigdy ...
Opinia dodana przez: G
Gastrolog Warszawa dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Gastrolog, Chirurg transplantolog

wizyta już od 100

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kamilla