Laryngolog Wrocław

Sienkiewicza 98 lok. 7
50-348 Wrocław

pełny profesjonalizm, lekarz od którego bije ciepło, spokój , od razu wzbudza zaufanie ,konkretny w ocenie bezpośredni POLECAM

Optimum Profesorskie centrum medyczne
Szybka 5
50-421 Wrocław

P. Dr.Marcin Masalski ostatnio wykonywał mi zabieg usunięcia polipa. Jestem bardzo zaskoczony jego podejściem do pacjenta.
Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia.
Następnie przeprowadził zabieg wykazując się gruntowną fachowością.Jestem bardzo zadowolony. BARDZO POLECAM.

Przeprowadził bardzo gruntowne badanie cały czas tłumacząc jego spostrzeżenia.

Opinia dodana przez: ZBIGNIEW

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LAR-MED Janina Koźmińska Filia
Ziemowita 1/9
53-678 Wrocław

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie.

Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Adam
Laryngolog Wrocław dr n. med. Marcin Frączek

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Konkretny laryngolog wzbudzający zaufanie i sympatyczny człowiek i lekarz. Pan Doktor sprawił, że mój strach przed badaniem i wszelkie wątpliwości znikły na pierwszej wizycie. Badanie nie było takie straszne a ja jestem przynajmniej pod dobrą opieką.

4WSK

Wrocław

Dwa dni jeździłam ze swoją dolegliwością po szpitalach. Nigdzie nie było szans na przyjęcie - nie mówiąc o rozmowie, czy zapoznaniu się z dokumentacją medyczną - gdzie miałam skierowanie z napisem PILNE (mogłabym tu wiele napisać...).
Z rozgoryczeniem stwierdziliśmy z mężem, że nasz psiak jest lepiej diagnozowany i traktowany w lecznicy weterynaryjnej.
I wreszcie trafiłam na Pana doktora Macieja Kusińskiego. Cóż za człowiek!!!. To jest właśnie ludzki lekarz, niezepsuty rutyną. ...

To lekarz, który SŁUCHA i ROZMAWIA z pacjentem - o co dziś tak trudno.
Zabieg przeprowadził w sposób bardzo delikatny, tłumacząc wszystko przed i w trakcie zabiegu. Po zabiegu kolejna rozmowa i sugestie odnośnie dalszej diagnostyki i leczenia!!!!!
Jest to młody lekarz z powołania, kompetentny, uprzejmy i na pewno godny polecenia.
Pragnę jeszcze zaznaczyć, że nie była to wizyta prywatna, lecz konsultacja w szpitalu na oddziale!!!!!!!!
Daj Boże więcej takich lekarzy, którzy nie tylko chełpią się swoim statusem zaznaczając miejsce w hierarchii, a potrafią okazać się ludzcy dla pacjenta - jak Pan Doktor.
Doktorze, życzę Panu spełnienia w tym, co Pan robi i wielu, wielu sukcesów - zasługuje Pan na to.
Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Dagmara

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Cudowna osoba ze wspanialym podejciem do malego pacjenta, a do tego fachowiec w swojej dziedzinie. Polecam.

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

w czerwcu moja 16-letnia córka w szpitalu wojskowym miała wycinane migdałki.cały zabieg został wykonany fachowo. córka bardzo szybko wróciła do zdrowia,

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

Pani dr przeprowadzała u mnie operację usunięcia chrapania kilka miesięcy temu. Poza tym, że chrapanie ustało, to muszę powiedzieć, ze samo badanie i przygotowanie do zabiegu stało na najwyższym poziomie. Kiedy przyszedłem na konsultacje (żona mnie zaciągnęła - ale to tak na marginesie:)) nie wiedziałem zupełnie czego się spodziewać. Pani doktor, mimo młodego wieku, jest doskonałym lekarzem. Wszystko mi objaśniła, wytłumaczyła, a nawet rozrysowała (dosłownie). Po konsultacji przyszedł czas na dokładną diagnostykę. Zostało mi założone specjalne urządzenie, które mierzy liczbę oddechów podczas snu (chodziło o to, żeby sprawdzić czy mam bezdechy śródsenne - to w odróżnieniu od chrapania jest bardzo groźne dla zdrowia), okazało się, że mam bezdechy. Wtedy blady strach na mnie padł, bo operacja! Ale nie taki diabeł straszny... zabieg trwał może 30 minut, wszystko obyło się bezpoleśnie, bezkrwawo, bez komplikacji. Zabieg wykonywała też pani Doktor. Cały czas przed zabiegiem i po zabiegu byłem otoczonym prawdziwie rodzinną opieką ze strony pracowników Medicusa. Jestem bardzo zadowolony z konsultacji p. Doktor, jak i z samego zabiegu. Szczerze polecam p. Doktor, bo jest na prawdę fenomenalnym laryngologiem!

Krynicka 51/105
50-138 Wrocław

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w
kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje
zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo
się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)

Pan Doktor przeprowadził u mnie plastykę przegrody nosowej,złamanej w
kilku miejscach.Jestem bardzo zadowolona,Doktor od razu wzbudził moje
zaufanie i czułam się bezpiecznie podczas zabiegu, pomimo tego, że bardzo
się bałam.Naprawdę godny polecenia!!! Pozdrawiam :)

Opinia dodana przez: owocki

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

lekarz wyjątkowy na nasze czasy, zaangażowany dobrze znający temat, a jednocześnie jest zainteresowany pacjentem nadzwyczaj starannie przeprowadza zabiegi.Podejście do dzieci cudowne, wprowadził mojej córce do nosa metalowy pręcik do koagulacji nawet nie zająknęła. Polecam jako Nr 1 we Wrocławiu!!!

ZZ

ZZ

Laryngolodzy w mieście Wrocław