Laryngolog Warszawa

Wolny termin: 26 Lip o 19:00. Sprawdź inny. # 4

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

01-355 Bemowo, Warszawa

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: JiM
Wolny termin: 27 Lip o 17:00. Sprawdź inny. # 5

Wolny termin: 23 Lip o 08:00. Sprawdź inny. # 6
Laryngolog Warszawa lek. med. Rafał Chmielewski

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

W dniu dzisiejszym, tj.: 27.03.2011 r. (niedziela) z silnym bólem ucha, obrzękiem lewej części twarzy i gorączką 39 stopni na ostrym dyżurze ten Pan- tak o nim piszę, bo z przykrością stwierdzam, że nie jest on lekarzem z powołania stwierdził, że nie kwalifikuję się na ostry dyżur i powinienem udać się do rejonu do laryngologa.Realia i rzeczywistość jest taka, że do laryngologa można się dostać w Polsce po pierwsze ze skierowaniem od lekarza rodzinnego i na takie wizyty czeka się niekiedy miesiącami-> powiedziałam to temu Panu-> wzruszając ramionami stwierdził żebym poszedł prywatnie. Dla mnie jest to skandal, że uważany i szanowany lekarz znając kodeks etyki lekarskiej w ten sposób traktuje pacjenta, który nie przyszedł przecież z bólem gardła tylko z przeszywającym bólem ważnego narządu, jakim jest słuch. Raz na 28 lat zdarzyło mi się w życiu zachorować tak, że potrzebowałem pomocy lekarskiej- i została mi ona udzielona w wyżej opisany sposób (oczywiście- ironia). Od 18 lat pracuję i miesięcznie oddaję na ubezpieczenie zdrowotne ok. 370 zł. Z chęcią zrezygnowałbym z opłacania tych składek-> 10 lat pracy x 12 m-cy x 370 zł = 44.400,00 zł. Za 44 tyś. 400 zł miałbym taką prywatną wizytę, że lekarz chodziłby koło mnie przez cały tydzień nie opuszczając mojego łóżka, tak przynajmniej sądzę. A muszę płacić na "polski system" przez 10 lat - gdzie pacjenci przyjmowani są w taki sposób i ja również tak zostałem potraktowany. BRAWO POLSKO! BRAWO POLSKI RZĄDZIE!

Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 7

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 8

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Wolny termin: 24 Lip o 07:00. Sprawdź inny. # 9

Lux Med

Trzy wizyty u tego Pana z tytułem doktora nauk medycznych. Na pierwszej, po opisaniu objawów zalecił Ibuprom Zatoki. Na drugiej wymusiłem skierowanie na badanie słuchu. Według przyjmującego zupełnie nie było do tego podstaw. Wyniki badań jednak pokazały, iż były podstawy do badania. Na trzeciej i ostatniej wizycie usłyszałem po okazaniu wyników stwierdzających schorzenie, że tak już będzie do końca życia. Przyjmujący nawet się nie zainteresował genezą schorzenia, dalszymi badaniami, próbami poznania przyczyn problemu a co dopiero mówić o próbie wyleczenia. Wpisanie nazwy schorzenia w wyszukiwarkę internetową dało wiele odnośników,dzięki którym dowiedziałem się, że można to schorzenie leczyć - pod warunkiem, że lekarz szczerze się tym zainteresuje i nie jest do tego potrzebna profesorska wiedza. Podczas drążenia tematu z mojej strony był już do tego stopnia znudzony, że wstał, otworzył drzwi i poprosił do gabinetu następnego pacjenta - ja nadal siedziałem przy biurku!. Nigdy jeszcze nie zostałem tak potraktowany przez żadnego lekarza. Dziwię się kierownictwu Luxmed w Warszawie na Postępu 21c, że mają podpisany kontrakt z tym panem. Zdecydowanie nie polecam nikomu kontaktu z tym człowiekiem.

p.s.
Każdemu wychodzącemu pacjentowi polecał Ibuprom Zatoki. Robił to nawet przez zamknięte drzwi

Wolny termin: 24 Lip o 18:00. Sprawdź inny. # 10

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Ottima, spiega, cura e capisce chorego - świetna , tłumaczy, leczy i