Laryngolog Warszawa

Laryngolog Warszawa lek. med. Rafał Chmielewski

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

W dniu dzisiejszym, tj.: 27.03.2011 r. (niedziela) z silnym bólem ucha, obrzękiem lewej części twarzy i gorączką 39 stopni na ostrym dyżurze ten Pan- tak o nim piszę, bo z przykrością stwierdzam, że nie jest on lekarzem z powołania stwierdził, że nie kwalifikuję się na ostry dyżur i powinienem udać się do rejonu do laryngologa.Realia i rzeczywistość jest taka, że do laryngologa można się dostać w Polsce po pierwsze ze skierowaniem od lekarza rodzinnego i na takie wizyty czeka się niekiedy miesiącami-> powiedziałam to temu Panu-> wzruszając ramionami stwierdził żebym poszedł prywatnie. Dla mnie jest to skandal, że uważany i szanowany lekarz znając kodeks etyki lekarskiej w ten sposób traktuje pacjenta, który nie przyszedł przecież z bólem gardła tylko z przeszywającym bólem ważnego narządu, jakim jest słuch. Raz na 28 lat zdarzyło mi się w życiu zachorować tak, że potrzebowałem pomocy lekarskiej- i została mi ona udzielona w wyżej opisany sposób (oczywiście- ironia). Od 18 lat pracuję i miesięcznie oddaję na ubezpieczenie zdrowotne ok. 370 zł. Z chęcią zrezygnowałbym z opłacania tych składek-> 10 lat pracy x 12 m-cy x 370 zł = 44.400,00 zł. Za 44 tyś. 400 zł miałbym taką prywatną wizytę, że lekarz chodziłby koło mnie przez cały tydzień nie opuszczając mojego łóżka, tak przynajmniej sądzę. A muszę płacić na "polski system" przez 10 lat - gdzie pacjenci przyjmowani są w taki sposób i ja również tak zostałem potraktowany. BRAWO POLSKO! BRAWO POLSKI RZĄDZIE!

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 35

01-355 Bemowo, Warszawa

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: JiM

Laryngolog Warszawa dr n. med. Paweł Szwedowicz

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski
Laryngolog Warszawa lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – dziękuję.

Opinia dodana przez: Hania W hawe0
Laryngolog Warszawa lekarz Małgorzata Grzesik

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Ursynów, Warszawa

Pani doktor godna polecenia, przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przepisuje nieobciążające leki, ma świetnie podejście do dzieci. Godny polecenia specjalista.

Opinia dodana przez: Maja

Laryngolodzy w Warszawie