Laryngolog Poznań

Medical Prestige
Barana 15, os. Zodiak (wjazd od strony ul. Kurlandzkiej)
61-244 Poznań

Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy innymi dzieki jakosci wykonania i mowie tu nie tylko o swoich dzieciach ale rowniez tych ktore spotkalismy w klinice,taz na migdalek,tego samego dnia.Bardzo serdecznie dziekujemy i polecamy goraco!

Opinia dodana przez: Ania

Szydłowska 36a
60-651 Poznań

Człowiek z wielkim doświadczeniem zawodowym. Mimo tytułów (nie tylko naukowych) nie wynosi się i nie wymądrza się przed pacjentem. Jeśli jest taka potrzeba kieruje na dodatkowe badania (mnie skierował -oprócz audiogramu- na NMR oraz na konsultację neurochirurgiczną i wyszło... oprócz uszkodzenia ucha wewnętrznego, uszkodzenie pourazowe rdzenia kręgowego). Zauważam że Pan Prof. Jerzy Zakrzewski posiada nie tylko dużą wiedzę w zakresie otorynolaryngologii, ale też w pokrewnych dziedzinach medycyny.

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31

Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywna
i wymagajaca

Super doktor. Zawsze stara się pomóc.Ma czas dla pacjenta. Jest obiektywna
i wymagajaca

os. Stefana Batorego 14
Poznań

Pani Doktor to wspaniała osoba jest bardzo ciepłą osobą i wspaniałym specjalistą.Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Wytłumaczy wszystko od początku do końca. Powinno być więcej takich lekarzy!! Pozdrawiam

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu

60-355 Poznań

Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, troszczy się o każdego pacjenta i do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Na początku chodziłam na wizyty w ramach NFZ, ale w tamtym roku przychodnia na ul. Zakopiańskiej w której pan doktor przyjmuje nie dostała kontraktu z NFZtu i teraz wizyty kosztują 100 zł. Ale z tego co wiem to doktor tez przyjmuje w przychodni przy szpitalnej na Przybyszewskiego i tam wizyty są bezpłatne. Pan doktor przeprowadzał u mnie 2 operacje usunięcia polipów w zatokach + prostował przegrodę nosa. Od ponad 2 lat mam spokój z polipami i mam nadzieję, że już nie powrócą :) Teraz jedynie raz na jakiś czas jeżdżę do doktora na kontrolę. Naprawdę szczerze polecam pana doktora, bo to prawdziwy lekarz z powołania :) oby więcej takich lekarzy w Polsce!

Laryngolog Poznań lek. med. Łukasz Bartkowiak

Międzychodzka 7b lok. 106
60-371 Poznań

Kapitalny lekarz z pasją i powołaniem, mocno świadomy pełnionej misji, z dużą atencją wsłuchujący się w potrzeby pacjenta. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana Bartkowiaka zwłaszcza tym którym w poszukiwaniu pomocy i zrozumienia zaczyna brakować sił...

Opinia dodana przez: Grzegorz

Poznań

Polecam - lekarz posiada wiedzę z zakresu swoich specjalizacji, moje dziecko kompleksowo prowadzi

dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski

Laryngolog, Foniatra

św. Marcin 9
61-867 Poznań

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem.Idealne podejście do dzieci.Polecam

poradnia laryngologiczna i aparaty słuchu

Poznań

Doktor bardzo miły, spokojny, rzeczowy, super podejście do małych dzieci, dokładny w badaniu. Spokojnie wytłumaczy obrazowo schorzenie. Szczerze polecam !!!

Opinia dodana przez: paulina

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Wspanialy lekarz ,ale tez przede wszystkim czlowiek. Usmiechnieta,mila i profesjonalna.
Polecam w stu procentach !
wie ktos moze, czy przyjmuje prywatnie ? dokladnie chodzi mi o kontakt do pani doktor.
z gory dziekuje :-)

Polecam w stu procentach !
z gory dziekuje :-)

Opinia dodana przez: Magda