Laryngolog Katowice

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Śląskie Centrum Laryngologii Dziecięcej
ul. Jutrzenki 1/15
Katowice

Kompetentny, rzeczowy i profesjonalista. Polecam. Byliśmy u różnych laryngologów a w końcu leczenie u pana doktora.

Opinia dodana przez: Linus de Almeida

NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice

Bardzo konkretna lekarka. Po szczegółowym zbadaniu przedstawia pacjentowi szczegółowo stwierdzoną chorobę czy nieprawidłowości. Miła. Ma też b.dobre podejście do dzieci.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Anna

Gabinet Lekarski

40-832 Katowice

Profesjonalny. Rzeczowy. Uprzejmy. Fachowiec w każdym calu. Gorąco polecam. W listopadzie 2013 Pan Doktor zakładał synkowi dren i usuwany trzeci migdał. Poszło szybko i bez problemów. To co ważne - miałam wyjaśnione przed zabiegiem co Kubuś będzie miał robione, a po w jakim stanie było ucho i migdał. Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Doktor chętnie odpowiadał na moje dość dociekliwe pytania:). Potrafił uzasadnić i przekonać mnie o potrzebie drenu tylko lewego ucha (jak się okazało słusznie bo z prawym do dnia dzisiejszego wszystko ok.) mimo, że dwóch innych lekarzy zdiagnozowało do zabiegu oboje uszu. Z takim wskazaniem przyszliśmi do szpitala. Byliśmy w Szpitalu Mavit w Katowicach. Świetne warunki. Przemiły personel z jednym koszmarnym wyjątkiem -starszy Pan lekarz.

Opinia dodana przez: Małgorzata Wereda

ulica Tysiąclecia 39/19
40-875 Katowice

Jeśli to jest ta sama pani doktor co pracuje w szpitalu nr 1 w Sosnowcu.to naprawdę polecam. Kompetencja i uprzejmość.rzadko się teraz to zdarza)w tym pędzie jakim żyjemy.

Opinia dodana przez: Anna

Katowice

Pan Doktor Łukasz Kulesa jest w 100% godny polecenia! Kompetentny, dokładny, cierpliwy i uprzejmy. Pierwsza wizyta i bardzo pozytywne wrażenie.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Laryngolog, Foniatra

Klonowa 22
40-168 Katowice

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych 5 lekarzy u których byłam płacąc im niemałe pieniądze i którym aż do znudzenia opowiadałam objawy choroby córki.Szkoda że w Katowicach Pani doktor Zimmer-Nowicka nie przyjmuje częściej.

Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
40-887 Katowice

Angina była chorobą mojego dzieciństwa, wracała także w późniejszych etapach mojego życia. Kiedy stuknęło mi 30 lat, miałam wiecznie bolące gardło, zaczęły boleć mnie także kości, a żadne płukanki ani zmiany klimatu nie pomagały, w migdałach pojawiły się liczne krypty z nalotem ( bałam się nawet pocałować własne dziecko, żeby go nie zarazić). Po wielu wizytach w gabinetach laryngologicznych postanowiłam, że doktor Oleksiak będzie moją ostatnią deską ratunku. Na pierwszej wizycie stwierdził, że moje migdały powinny zostać usunięte. Cierpliwie wytłumaczył wszystkie wątpliwości i wkrótce zostałam przyjęta na odział laryngologiczny w szpitalu w Dąbrowie Górniczej. Doktor wykonał zabieg osobiście i wypisał mnie do domu dopiero wtedy, kiedy upewnił się, że wszystko dobrze się goi. Doktor jest świetnym specjalistą i przesympatycznym człowiekiem, który wszystkich pacjentów na oddziale traktował z jednakową troską. W trakcie mojego pobytu w szpitalu zaskoczyła mnie także przyjazna atmosfera, życzliwość pań pielęgniarek i wszechstronność oddziału, bowiem leżały ze mną panie z zaburzeniami snu, szumami w uszach, polipami w nosie lub gardle, krzywymi przegrodami. Po wyjściu ze szpitala ponad tydzień jeszcze gorączkowałam, ale zawsze mogłam liczyć na doktora Oleksiaka i w razie trwogi zadzwonić do niego. Mam nadzieję że doktor będzie mógł przeprowadzić zabieg udrożnienia nosa i wyprostowania przegrody nosowej u mojego męża, który choruje często na zapalenie krtani. Pomógł jeszcze mojemu dwuletniemu szkrabowi pozbyć się chronicznego kataru, z którym żaden z pediatrów nie mógł sobie poradzić. Dziękujemy za pomoc Panie doktorze. Pozdrawiam Karolina P

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
40-662 Katowice

polecam. lekarz mający bardzo dobre podejściedo pacjenta, zwłaszcza do dzieci

polecam. lekarz mający bardzo dobre podejściedo pacjenta, zwłaszcza do dzieci

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Witam,

Byłem na ok. 6 wizytach, każda z nich po oględzinach nosa i gardła kończyła się receptą na leki, które mi nie pomagały (chodziłem z pakietu Luxmed). Zdecydowałem się zminić lekarza i już na pierwszej wizycie dostałem zlecenie na wymaz z gardła i nosa okazało się ze mam Gronkowca, Pani Ewa nie potrafiła tego stwierdzić przez 6 wizyt. Nie polacam.

Witam,

Opinia dodana przez: Piotr

Katowice

Moze i Pan doktor jest swietny w swoim fachu, ale to jak oszukuje i zbywa pacjentow jest niemozliwe i nadaje sie na programu telewizyjnego. Jestesmy z daleka, babcia ma nieuleczalna chorobe - notoryczne krwawienia z nosa, co tydzien/dwa idzie na transfuzje, zaawansowana anemia itd, pomagaja jedynie ZABIEGI LASEROWE, ktore wykonuje szanowny pan Paluch. I tu zaczyna sie problem, jezdzi do niego od ponad roku do szpitala w Katowicach przy Francuskiej, na jednej wizycie dostaje termin kolejnej, ale z zastrzezeniem, ze tego dnia nalezy najpierw przedzwonic, czy aby laser sie nie zepsul, i tu zaczyna sie problem, za kazdym razem jak dzwonimy, to: lasera nie ma, laser jest zepsuty, pan doktor musial wyjsc itd, dzwonimy tydz po terminie i dokladnie taka sama gadka, wiec jak takie leczenie ma sens, kiedy zabiegi powinno sie wykonywac co 3-4 tyg. Zrezygnowana poszla do niego prywatnie, zaplacila 300 zl (150 wizyta, 150 laser)wtedy okazalo sie, ze oczywiscie laser jest i bez zarzutu chodzi, poza tym nalezy wspomniec, ze zaplacila mu prywatnie za laser 150zl, ktory to zabieg wykonuje i tak w publicznym szpitalu i powinien byc za darmo! No, ale to byla kolejna wizyta, dostala termin na 3 i znow to samo, laser zepsuty, nie ma go itd, w koncu wkurzylam sie, zajechalysmy do Katowic, mimo, ze w tym dniu "lasera znow nie bylo" i na miejscu okazalo sie, ze jednak jest caly i sprawny, po dluzszych pertraktacjach przyjeli babcie i zabieg sie odbyl. Termin 4 - chodze do tego przekletego szpitala co czwartek / piatek (mam tam wtedy zajecia) i za kazdym razem mowia mi cos innego, ze mam przyniesc nowe skierowanie (przecierz babcia jest w trakcie leczenia, to po co jej nowe?), ze trzeba zalozyc kartoteke (przecierz dawno ja tam ma), w koncu dostaje termin na za tydz (czyli dzisiaj 14.12.2012) z dopiskiem, zeby rano upewnic sie, czy wizyta sie odbedzie i co....???? Kto zgadnie, oczywiscie dowiedzialam sie, ze lekarz dzisiaj nie bedzie wykonywal zabiegow laserowych!!!! To jest kpina, chanba i jedna wielka masakra co sie dzieje w tym szpitalu, jak pacjenci sa traktowani, zbywani, bo LEKARZOWI POPROSTU SIE NIE CHCE! Jakis urzad, telewizja, ktos moglby sie tym w koncu zajac

Laryngolodzy w Katowicach