Laryngolog Gdańsk

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski

80-305 Gdańsk

Pan Doktor Janusz Milewski jest Fantastycznym lekarzem, jest normalny! Pacjenta traktuje jak kogoś, kto oczekuje pomocy i komu trzeba tę pomoc zapewnić! W gabinecie Pana Doktora pojawiłam się z narastającym bólem ucha i skierowaniem, opatrzonym słowem "pilne".

Pan Doktor od razu mnie przyjął, ucho obejrzał i postawił diagnozę. Przepisał lekarstwo, i próbował usunąć przyczynę bólu. Bardzo starał się mi pomóc, ale z uwagi na brak odpowiedniego sprzętu (a nadmienię, że wyposażenie gabinetu jest wypasione), to zaproponował wizytę w szpitalu gdzie pracuje.
Zachowanie Pana Doktora w szpitalu przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Przed gabinetem tłum a ja zostałam przyjęta bez kolejki. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagała sytuacja, bardzo delikatnie i bardzo starannie usunął całą przyczynę bólu, wyszłam z gabinetu jak nowo narodzona, nic a nic mnie nie bolało, byłam taka szczęśliwa że trafiłam właśnie do Niego!!! Serdecznie dziękuję Panie Doktorze !!!
I jeszcze jedna ważna rzecz - nic a nic nie musiałam płacić.

Opinia dodana przez: Teresa

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Gen. De Gaulle'a 3/2
80-261 Gdańsk

Serdecznie polecam Profesora, zwłaszcza, że doświadczyłam wizyt u różnych "specjalistów"...Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta ale przede wszystkim zrozumienie i skuteczna pomoc to główne zalety.

Opinia dodana przez: mirosław

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Jeżeli ktoś potrzebuje laryngologa, to do tego można iść bez wahania.

Opinia dodana przez: Danuta

Enel-Med
ul. Grunwaldzka 136
Gdańsk

lekarz bardzo sympatyczny a przy tym swietny specjalista! bada skrupulatnie i dokladnie, zadaje duzo pytan, zapisuje na recepcie rowniez leki ktore nie sa na recepte by pozniej wykupic te odpowiednie, dzieciom daje naklejki za odwage dzieki czemu sie go nie boją, jestem zadowolony z uslug tego lekarza i polecam z czystym sumieniem.

Kolonia Anielinki 6a
80-046 Gdańsk

Dobry diagnosta, wzbudzająca zaufanie, duże doświadczenie, racjonalne podejście. Polecam bezwzględnie :)

Opinia dodana przez: Ania

Klinika Otolaryngologii

Gdańsk

Powinienem dać 1* żeby ludzie nie walili drzwiami i oknami i tym samym nie wydłużyli kolejek do doktora Skrzypczaka ;)

Natomiast szczerze należy się 5* w każdej kategorii. Lekarz-pasjonat. Ewidentnie kocha to co robi a przy tym wykracza poza swoją dziedzinę patrząc na problem pacjenta możliwie kompleksowo. Tłumaczy szczegółowo, sugeruje różne rozwiązania, dopowiada rozsądne wybory. Drąży temat do skutku - czyli do poznania przyczyny problemów i poradzenia sobie z nimi. Szczerze POLECAM!!

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Wrzosek

Laryngolog, Foniatra

ul. Piastowska
Gdańsk

Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza.
Nic dodać, nic ująć.
Przeszłam kilku laryngologów w tym roku. Pani Wrzosek trafnie postawiła diagnozę. W korytarzu przed gabinetem - same dobre opinie słyszałam.

Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza.
Nic dodać, nic ująć.

Opinia dodana przez: lolka

Partyzantów 49b
Gdańsk

Byłam w tym roku dwukrotnie. Niestety lekarz przereklamowany. Wizyta 130PLN każdorazowo. Na przewlekły katar dostawałam każdorazowo 5 różnych spray'ów do nosa.
Zmieniłam lekarza okazało się - poliop choanalny nosogardła

Zmieniłam lekarza okazało się - poliop choanalny nosogardła

Opinia dodana przez: lolka

lekarz Beata Sznurowska-Przygocka

Laryngolog, Foniatra

FONAMED
Kościuszki 20 lok. 1
80-858 Gdańsk

Byłem 25/04.2012r.pierwszy raz. Niesamowita kompetencja. Mimo poważnych problemów zdrowotnych wyszedłem zadowolony. Okazało się, że w publicznej Sł. Zdrowia może być normalnie a nawet jeszcze lepiej. Zaskoczony i bardzo polecam.

al. Wojska Polskiego 16A lok. 1
80-277 Gdańsk

Kocham tego Pana, skoczyłabym za nim w ogień. Tyle lekarzy źle mnie zdiagnozowało i tylko wciskało antybiotyki, ten jako pierwszy i jedyny zapewnił kompleksowe badania, opiekę, odpowiednie leczenie. Jest szczery i wyrozumiały. Zawsze myśli jak oszczędzić pacjentom dodatkowych wydatków, i wybrać jak najefektywniejsze i rozsądne cenowo leczenie. Naprawdę, jeśli wahacie się czy iść do Dr. Dariusz, to przestańcie, to jest złoty człowiek i ludzkość na niego nie zasługuje. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Klaudia

Laryngolodzy w mieście Gdańsk