Laryngolog

Powiem tak nie byłam przekonana do doktora Osmólskiego ale przekonał mnie do siebie. Usuną mi migdałki przez które non stop chorowałam. Teraz jest super i bardzo się ciesze , że trafiłam do doktora.
A jak ktoś się wybiera do doktora to niech się uzbroi w cierpliwość bo są duże kolejki , a doktor nie poświęca piętowi 15 min tylko dużo więcej.

Lekarz godny polecenia

34-700 Rabka-Zdrój

Człowiek o sile spokoju! Porządny lekarz i człowiek. Syn został wyleczony a nie zaleczony. Polecam.

Szydłowska 36a
60-651 Poznań

Człowiek z wielkim doświadczeniem zawodowym. Mimo tytułów (nie tylko naukowych) nie wynosi się i nie wymądrza się przed pacjentem. Jeśli jest taka potrzeba kieruje na dodatkowe badania (mnie skierował -oprócz audiogramu- na NMR oraz na konsultację neurochirurgiczną i wyszło... oprócz uszkodzenia ucha wewnętrznego, uszkodzenie pourazowe rdzenia kręgowego). Zauważam że Pan Prof. Jerzy Zakrzewski posiada nie tylko dużą wiedzę w zakresie otorynolaryngologii, ale też w pokrewnych dziedzinach medycyny.

Sienkiewicza 98 lok. 7
50-348 Wrocław

pełny profesjonalizm, lekarz od którego bije ciepło, spokój , od razu wzbudza zaufanie ,konkretny w ocenie bezpośredni POLECAM

Jaśminowa 1
58-160 Świebodzice

Polecam, bardzo uprzejmy, cierpliwy, a przede wszystkim profesjonalista!

Gabinet Laryngologiczny Ramzes Stańczyk

95-060 None

To była bardzo dobra wizyta u Pana doktora, biorąc dodatkowo pod uwagę, że dotyczyła mojego niepełnosprawnego syna. Tak jak w każdym innym przypadku, podejście do syna wymagało niestandardowego podejścia - ponieważ m.in. nie mówi. W tej sytuacji wyszła bardzo dobra i potrzebna współpraca lekarz-rodzic, ponieważ proszę sobie wyobrazić poziom zachowania 2-3 latka przy fizjonomii 14 latka. Dlatego bardzo wysoko oceniam kompetencje i postawę Pana doktora, który przeprowadził profesjonalnie diagnozę i ...
Opinia dodana przez: PiotrO

Gabinet stomatologiczny ABC stomatologii
Kościuszki 16 /5
45-062 Chwałkowice, Opole

Zdecydowanie POLECAM-wspaniały lekarz i człowiek.:)

Pakuły 13
41-706 Ruda Śląska

Jak najbardziej godzien polecenia, trafna diagnoza i wielka pomoc w skutecznym leczeniu.

lekarz Piotr Sternicki

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Naprawde po długich podróżach po różnych lekarzach w Opolu , Zabrzu, którzy nie potrafili wyleczyć mi ucha , trafiłam do Pana doktora lek odrazu pomógł, i moge cieszyć się w koncu zdrowiem ! Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

Anna Wakarow

Laryngolog, Foniatra

Gabinet lekarski

Wspaniały lekarz! Pani doktor trafnie i szybko diagnozuje chorobę, wskazuje najlepszą drogę jej wyleczenia, zarówno u dorosłych pacjentów jak i dzieci. Ma kilka specjalizacji dzięki czemu kompleksowo zajmuje się leczeniem pacjentów z problemami laryngologicznymi. Dziękujemy Pani doktor!
Opinia dodana przez: Ewa