Laryngolog

Laryngolog Warszawa lek. med. Rafał Chmielewski

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

W dniu dzisiejszym, tj.: 27.03.2011 r. (niedziela) z silnym bólem ucha, obrzękiem lewej części twarzy i gorączką 39 stopni na ostrym dyżurze ten Pan- tak o nim piszę, bo z przykrością stwierdzam, że nie jest on lekarzem z powołania stwierdził, że nie kwalifikuję się na ostry dyżur i powinienem udać się do rejonu do laryngologa.Realia i rzeczywistość jest taka, że do laryngologa można się dostać w Polsce po pierwsze ze skierowaniem od lekarza rodzinnego i na takie wizyty czeka się niekiedy miesiącami-> powiedziałam to temu Panu-> wzruszając ramionami stwierdził żebym poszedł prywatnie. Dla mnie jest to skandal, że uważany i szanowany lekarz znając kodeks etyki lekarskiej w ten sposób traktuje pacjenta, który nie przyszedł przecież z bólem gardła tylko z przeszywającym bólem ważnego narządu, jakim jest słuch. Raz na 28 lat zdarzyło mi się w życiu zachorować tak, że potrzebowałem pomocy lekarskiej- i została mi ona udzielona w wyżej opisany sposób (oczywiście- ironia). Od 18 lat pracuję i miesięcznie oddaję na ubezpieczenie zdrowotne ok. 370 zł. Z chęcią zrezygnowałbym z opłacania tych składek-> 10 lat pracy x 12 m-cy x 370 zł = 44.400,00 zł. Za 44 tyś. 400 zł miałbym taką prywatną wizytę, że lekarz chodziłby koło mnie przez cały tydzień nie opuszczając mojego łóżka, tak przynajmniej sądzę. A muszę płacić na "polski system" przez 10 lat - gdzie pacjenci przyjmowani są w taki sposób i ja również tak zostałem potraktowany. BRAWO POLSKO! BRAWO POLSKI RZĄDZIE!

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Nie mam pojęcia czego ludzie się tak czepiacie człowieka- niesympatyczny??? to proponuję pojechać z dzieckiem na do WCM w nocy i trafić na SOR tam to jest sympatycznie jak.... tłumaczenie choroby- nie ma cudów jest medycyna a jak czegoś nie rozumiesz są ogólnodostępne encyklopedie. JA poszłam z moją 5 letnią córką na usunięcie migdała. Dziecko nie bało się lekarza bo zbadał dokładnie, szybko i bezboleśnie. Operacja przebiegla bardzo szybko i sprawnie i WSZYSTKO szczegółowo zostało mi powiedziane jak ma wyglądać zabieg i jak był przeprowadzony. Córka z UŚMECHEM podchodzi do dr Mamickiego. Ludzie przyjeżdżają do niego z sąsiednich województw na zabiegi dzieci. Rodzicom POLECAM ZABIEGI U DR MAMICKIEGO!!!! Może i na pierwszy raz mało sympatyczny i odzywki ma takie jakie ma ale na głupie pytania nie ma mądrych i naukowych odpowiedzi!

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 35

01-355 Bemowo, Warszawa

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: JiM

Laryngolog Łódź dr n. med. Izabela Niedźwiecka

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.

Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Ewa

Laryngolog Kraków prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków

Pan Profesor jest niezwykle uprzejmym, miłym i wyrozumiałym człowiekiem - jest jednym z najlepszych specjalistów w Krakowie jeśli chodzi o laryngologię i zabiegi - wcześniej byłam u 2 Pań laryngolog, które kierowały mnie na zabieg wycinania obrzęku z gardła - tudzież Pan Profesor bardzo dokładnie zbadał moje gardło i okazało się, że nic tam nie ma i żaden zabieg nie jest mi potrzebny. Pan Profesor podszedł do badania bardzo profesjonalnie - teraz jeśli chodzi o wizyty laryngologiczne - to lepiej od razu iść do fachowca-POLECAM

Opinia dodana przez: Kasia H.