Laryngolog

Laryngolog Warszawa lek. med. Rafał Chmielewski

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

W dniu dzisiejszym, tj.: 27.03.2011 r. (niedziela) z silnym bólem ucha, obrzękiem lewej części twarzy i gorączką 39 stopni na ostrym dyżurze ten Pan- tak o nim piszę, bo z przykrością stwierdzam, że nie jest on lekarzem z powołania stwierdził, że nie kwalifikuję się na ostry dyżur i powinienem udać się do rejonu do laryngologa.Realia i rzeczywistość jest taka, że do laryngologa można się dostać w Polsce po pierwsze ze ...

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Gorąco polecam, dzięki pomocy Pana dr uporałam się z wieloletnim problemem z zatokami. Miałam przeprowadzony zabieg plastyki przegrody nosa. Przed zabiegiem Pan dr szczegółowo wytłumaczył mi na czym zabieg polega oraz jak po nim postępować. Warto też wspomnieć, że Pan dr jest niezwykle miłym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Beata

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ
ul. Wróblewskiego 46
45-759 Chwałkowice, Opole

Nie mam pojęcia czego ludzie się tak czepiacie człowieka- niesympatyczny??? to proponuję pojechać z dzieckiem na do WCM w nocy i trafić na SOR tam to jest sympatycznie jak.... tłumaczenie choroby- nie ma cudów jest medycyna a jak czegoś nie rozumiesz są ogólnodostępne encyklopedie. JA poszłam z moją 5 letnią córką na usunięcie migdała. Dziecko nie bało się lekarza bo zbadał dokładnie, szybko i bezboleśnie. Operacja przebiegla bardzo szybko i ...
Opinia dodana przez: Magdalena

01-355 Bemowo, Warszawa

Bardzo zaangażowana i kompetentna w udzielaniu pomocy , rozumie chorego, zleca niezbędne badania oraz wykonuje je osobiście.

Pacjent z dyżuru w szpitalu Bielańskim

Jarosław Fabiański
W-wa dn.26.01.2019 r

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 35

01-355 Bemowo, Warszawa

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: JiM

Laryngolog Łódź dr n. med. Izabela Niedźwiecka

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem!
Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała.
Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty.
Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa