lek. med. Krzysztof Serafinlek. med. Krzysztof Serafin - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

lek. med. Krzysztof Serafin

USG Doppler, Cytolog, Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Dodaj opinię Umów wizytę

lek. Krzysztof Serafin

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalista Położnictwa i Ginekologii.
Członek Polskiego Towarzystwa ...

lek. Krzysztof Serafin

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalista Położnictwa i Ginekologii.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE).
Asystent Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED.
Asystent Szpitala Ginekologicno-Położniczego MEDIKOR.

LECZONE CHOROBY :
- Diagnostyka i leczenie niepłodności
- Poronienie nawykowe ( nawracające straty ciąży ) diagnost...

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy dotyczące prowadzenia ciąży. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do pacjentek, z wielkim poczuciem humoru nawet na sali operacyjnej. Pan Doktor Serafin to lekarz z ogromną wiedzą medyczną i niesamowitą empatią. Jestem wdzięczna za to że podjął się prowadzenia tak trudnej ciąży jak moja. Dzisiaj mam dwie wspaniałe i zdrowe córeczki. Dziękuję Panie Doktorze :)

Do Pana doktora trafiłam przez przypadek Ze względu na moje problemy z poprzednimi niedonoszonymi ciazami i przez to chodzeniem do wielu różnych lekarzy od razu wiedzialam ze Pan doktor jest zupełnie inny. Bylam pełna obaw jadąc na wizytę pierwszy raz ale teraz wiem że to świetny fachowiec.Mily wyrozumiały kompetentny zawsze potrafi podtrzymać na duchu.Obecnie prowadzi moja trudna ciążę i może się uda wreszcie bo jestem zabezpieczona lekami jakich nikt do tej pory mi nie zlecił.Po każdej wizycie wiem dokładnie co i jak z dzieckiem i co robić dalej.Mimo że dojeżdżam ...

Do Pana doktora trafiłam przez przypadek
Ze względu na moje problemy z poprzednimi niedonoszonymi ciazami i przez to chodzeniem do wielu różnych lekarzy od razu wiedzialam ze Pan doktor jest zupełnie inny. Bylam pełna obaw jadąc na wizytę pierwszy raz ale teraz wiem że to świetny fachowiec.Mily wyrozumiały kompetentny zawsze potrafi podtrzymać na duchu.Obecnie prowadzi moja trudna ciążę i może się uda wreszcie bo jestem zabezpieczona lekami jakich nikt do tej pory mi nie zlecił.Po każdej wizycie wiem dokładnie co i jak z dzieckiem i co robić dalej.Mimo że dojeżdżam z daleka nie zamieniła bym Pana doktora na innego.Z całego serca polecam!!!

Witam, nie jestem pacjentką doktora Serafina. Byłam u niego na konsultacji i chodź pan doktor wiedział o tym, że przyszłam tylko na konsultację i tak zajął się mną jak swoją pacjentką, poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wytłumaczył i dał skierowanie na dodatkowe badania i kazał przyjść z wynikami i wtedy powie co dalej robić. Takich lekarzy w Tarnowie to tylko ze świecą szukać i tak by się pewnie nie znalazło. Teraz mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza każdej znajomej, nie czeka się długo na wizytę a podejście doktora Serafina do pacjentki jest bardzo fachowe i profesjonalne. W Tarnowie jest dwóch bardzo dobrych ginekologów jeden to mój pan doktor u którego się leczę już od ponad roku, ale do niego jest bardzo długi czas oczekiwania na wizytę i drugi równie dobry pan Serafin.

Zostałem przyjety na og. Izbie Przyjęc w dniu 1.o1.2013 i pomimo,że niby nic nie wskazywało na poważne zdarzenie , to nie mniej jednak Pan DR. dopatrzył sie udaru móżdzku jako kolejnego zdarzena i rozoczął intensywną procedure w tym względzie, czym wzbudzał u mie nie małe zdumienie. Oakazło sie po krótce , że miał rację przkazując mnie na Odz. neurologi . Do tego wszystiego doszło rozpoznane zapalenie oskrzeli i płuc i gdyby nie ta błyskawican diagnoza pewnie bym nie pisał tych kilku słow. Przeto pełen wdzięcznosci za szybkośc decycji i prawidłowśc diagnozy wdzięczne te słowa kieruje na rece tego lekarza , będącego przecież ginekologiem - położnikiem , a tylko przypadkowo w tym dniu pełniącego odpowiedzailną funkcje lekarza dyżurnego na Izbie Przyjęc, - BARDZO DZIĘKUJĘ - PANIE DOKTORZE - wdzięczny pacjęnt

Pan Doktor został mi polecony przez bliskich znajomych. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta, wszystko wytłumaczył lepiej niż ktokolwiek do tej pory, poświęcił mi maksimum czasu, zlecił odpowiednie badania i leki, do problemu podchodzi bardzo poważnie i z pełnym profesjonalizmem. Miły i uprzejmy, polecam go każdej pacjentce.

Bardzo konkretny lekarz. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wspaniały kontakt z pacjentem. Jestem ogromnie zadowolona z wizyty :)

Witam:-) polecam wszystkim dr Serafina. Lekarz z powolania. Prowadzil cala moja ciaze az do rozwiazania. Rewelacyjne podejscie do pacjentki i do calej ciazy. Ambitny, uprzejmy' duze poczucie humoru. Pelna profesja. Plecam go na 100%

Rodzilam w szpitalu medikor gdzie doktor Serafin byl w tym momencie na oddziale i musze przyznac ze to najlepszy lekarz jakiego spotkalam nie zbywa pacjentek tlumaczy wszystko dokladnie.A o poczuciu humoru nie wspomne potrafi pocieszac podczas porodu i rozladowywac atmosfere. Tak ze porod przeszed mi wesolo choć bol byl okropny.

Witam, poznałam pana doktora przypadkiem ale od pierwszej wizyty wiedziałam że to naprawdę lekarz z powołania. Zawsze pogodny i fachowy. Prowadził moją upragnioną ciążę i mam ślicznego synka. Gdyby było więcej takich ludzi każdy czułby się bezpiecznie. Przemiły człowiek i godny w 100% polecenia!

Jestem w ciąży - prowadzi mnie Doktor Serafin i mam pewność, że jestem pod bardzo dobrą opieką!!! Systematyczne badania, dokładne USG, jasne odpowiedzi na każde zadane pytanie, delikatne podejście do kobiety!!! POLECAM

Wciąż poszukujesz "USG Doppler Tarnówka"?

lek. med.
Andrzej Bałasz