lekarz Krzysztof Paruzel

Chirurg ogólny

Jest takie powiedzenie, że -" nie ma ludzi niezastąpionych". To określenie nie odnosi się do dr Paruzela. Jest w swoim rodzaju osobowością. Kompetencja, wiedza, doświadczenie, cierpliwość oraz uprzejmość to dziś towar deficytowy i to nie tylko w służbie zdrowia. Z czystym sumieniem polecam tego wirtuoza medycyny w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Nigdy jeszcze nie spotkałem takiego lekarza, słysząc że miło widzieć pacjenta w tak dobrej formie i życzyć mu po wizycie lekarskiej miłego dnia,powrotu do zdrowia i podania ręki, to w Polsce sytuacja granicząca z cudem.Leczę się już ponad rok i z ponad kilkunastu wizyt, nie spotkałem się z złym humorem czy też Chamstwem Pana Doktora Paruzela, jak to u 99% "lekarzy" w Rybnickim szpitalu jest codzienną odpowiedzią na pytanie chorego. SZCZERZE POLECAM

wspaniały lekarz,nie tylko mówi ale również słucha co pacjent ma do powiedzenia.polecam każdemu

Polecam, szczegółowo opisuje przyczyny, leczenie, skutki choroby. Poświęca dużo czasu pacjentowi!

Lekarz z powołania,bardzo życzliwy i wyrozumiały.Jestem mu bardzo wdzięczna za opiekę w chorobie i bezinteresownej pomocy w znalezieniu dobrej kliniki.Miałam przyjemność spotkać się z doktorem prywatnie jak i w szpitalu, gdzie okazuje taką samą życzliwość i zainteresowanie pacjentem. Polecam tego lekarza!!!

Świetny specjalista, zaangażowany, wysoka kultura osobista. Polecam

Świetny specjalista, zaangażowany, wysoka kultura osobista. Polecam

Kompetentny, rzeczowy, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Niewiarygodne, ale zadzwonił z wakacji za granicą żeby się dowiedzieć o mój stan zdrowia po operacji...!

Kompetentny, rzeczowy, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

WSPANIAŁY LEKARZ! Opieka lekarska na bardzo wysokim poziomie.Indywidualne podejście do każdego pacjenta!Bardzo uprzejmy i sympatyczny...Atmosfera w gabinecie bardzo miła- zapewniająca pacjentom spokój i pełną prywatność! Lekarz z powołania! Mam pełne zaufanie do pana Doktora!POLECAM innym pacjentom!!!! :)

Lekarz z powołania! Traktuje pacjenta z niespotykanym szacunkiem, interesuje go człowiek a nie chory fragment!

Lekarz z powołania!

Lekarz z powolania,super czlowiek.Polecam kazdemu.

Lekarz z powolania,super czlowiek.Polecam kazdemu.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Rybnik"?

dr
Wojciech Morawiec