dr n. med. Krzysztof Namiętadr n. med. Krzysztof Namięta - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Krzysztof Namięta

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pracuję w Klinikach kardiochirurgii od czasu ukończenia studiów medycznych w 1985 roku, kiedy to podjąłem pracę w Klinice Chirurgii Serca A.M. we Wrocławiu.W 1995 roku uzyskałem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej i obroniłem pracę doktorską . W 2000 roku uzyskałem specjalizację z kardiochirurgii. W 2003 roku rozpocząłem pracę w Klinice Kardiochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie pracuję do dziś. Wykonuję pełny zakres operacji kardiochirurgicznych ( operacje pomostowania naczyń wieńcowych tzw: by-passy, wad zastawkowych serca ,tętniaków aorty). Prowadzę kwalifikacje pacjentów do leczenia operacyjnego , a także kontrolę nad nimi w okresie pooperacyjnym.

Wykonywane badania:
- Leczenie inwazyjne wad zastawkowych serca.
- Leczenie chirurgiczne choroby niedokrwiennej serca i jej powikłań

Znajomość języków obcych:
- J. angielski
- J. rosyjski

Publikacje:
- Około 20 w pismiennictwie krajowym

Nagrody i wyróżnienia:
- 4 – krotnie nagrody rektorskie

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni. Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie ...

Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Lekarz godny polecenia! Wizytę oceniam bardzo pozytywnie,Pan doktor jest bardzo sympatyczny i bardzo miły ,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, Na każde moje pytanie odpowiadał w sposób bardzo zrozumiały, jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty .

Witam gorąco. Chciałam bardzo Panu doktorowi podziękować za objęcie opieką oraz uratowanie życia mojemu tacie . Dziękuję za pomoc w tych trudnych i pełnych stresu chwilach. Jest Pan godnym polecenia specjalistą oraz sympatycznym człowiekiem wzbudzającym zaufanie.

Lekarz bardzo profesjonalny, szczegółowo informuje o postawionej diagnozie, uzasadnia dokładnie dlaczego proponuje taką a nie inną metodę leczenia. Jak dla mnie to lekarz z powołania

Doskonały specjalista, konkretny, kompetentny, rzeczowy, cierpliwie odpowiadający na wszystkie pytania zainteresowanego i zawsze miły.

Najwspanialszy lekarz jakiego znam,cierpliwy,kompetentny, rzeczowy, a przede wszystkim ludzki. Wysłucha, wytłumaczy. Panie Doktorze, proszę, by pozostał Pan zawsze takim człowiekiem i lekarzem, jakim Pan jest teraz. Jest Pan najlepszy z najlepszych. Wystarczy usiąść w poczekalni i posłuchać co o Panu mówią pacjenci, z jakim ciepłem i oddaniem, wiarą w Pana i Pana złote ręce, które uleczyły już niejednego. Daje Pan swoim pacjentom wiarę i nadzieję.Z całego serca dziękuję i życzę Panu wszystkiego najlepszego. Dariusz

Pan doktor jest lekarzem z powołania. Mój mąż był pacjentam Pana doktora. Przeszedł operację wszczepienia sztucznej zastawki i bypassów. Mąż zawdzięcza mu życie. Doktor podchodzi do pacjenta jak i do rodziny z anielską cierpliwością. Polecam go serdecznie.

Lekarz o złotym sercu. Życzliwość idzie w parze z ogromną wiedzą i wspaniałym warsztatem medycznym. Gorąco polecam.

Chciałbym przez to forum podziękować Panu dr Krzysztofowi Namięta za okazaną pomoc, troskę i zaangażowanie jakim objął nasz dziecko. Dziękujemy i życzymy sukcesów.

Na konsultacje do p. K. Namięty trafiłam do Medixu. Niesamowicie profesjonalny lekarz z powołaniem do wykonywania swojego zawodu. Ma super podejście do pacjentów, dzięki czemu atomsfera jest b. przyjazna. Zdecydowanie polecam!