dr n. med. Krzysztof Kucharskidr n. med. Krzysztof Kucharski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Lek. Krzysztof Kucharski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie wieloletniej pracy klinicznej w Klinicie Położnictwa i Ginekologii Centrum Kształcenia Medycznego oraz w Instytucie Matki i Dziecka. Jest współogranizatorem i wieloletnim pracownikiem Oddziału Położniczego.

Uczestniczy w licznych sympozjach lekarskich, wykłada w Szkole Położnych, jest założycielem i wykładowcą szkół rodzenia. Współpracuje z licznymi czasopismami branżowymi jako ekspert.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.

Pierwsza ciąża rozpoczęła się kryzysem - Pan doktor przyjął mnie bez problemu jako dodatkową pacjentkę. Zrobił badanie i uspokoił. Przeprowadził spokojną, uspokajającą rzeczową rozmowę o zagrożeniach i przewidywaniach w moim przypadku. Opiekował się mną przez całą ciążę - witał na świecie mojego synka. Super lekarz z ogromnym wyczuciem i świetnym podejściem do pacjentki.

Wspaniały lekarz - kompetentny, kulturalny, szanujący pacjentów. Profesjonalista w każdym calu. Prowadził moją pierwszą ciążę i będzie prowadził każdą następną. Jestem również pod stałą opieką lekarską Pana doktora i nie zamierzam go zmieniać na nikogo innego. W dodatku świetne poczucie humoru. Bardzo polecam.

dodatkowo daje poczucie bezpieczenstwa i kontroli nad wszystkim:) polecam

dodatkowo daje poczucie bezpieczenstwa i kontroli nad wszystkim:) polecam

Dr. Kucharski to nie tylko teoretyk ale PRAKTYK. Jest to osoba kompetentna, uprzejma i odpowiedzialna.Warto wspomniec ze na bierzaco diagnozuje, leczy i odbiera porody - to sklada sie na caloksztalt jego praktyki ktora oceniam celujaco. Obecnie prowadzi 2 ciaze mojej zony i cieszy sie naszym pelnym zaufaniem.

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę zarówno jako ginekolog jak i specjalista od USG. Rzeczowy ale z uśmiechem :-) Wykrył nieprawidłowość i skierował do publicznego szpitala. W szpitalu, kiedy usłyszeli kto prowadzi ciąże i robi usg i jaka jest diagnoza, nawet przez chwilę nie mieli wątpliwości. Jest też więc autorytem w branży. Dzięki dr. Kucharskiemu mój synek jest cały i zdrowy. Kolejną ciąże też on poprowadzi!

Dzięki dr. Kucharskiemu mój synek jest cały i zdrowy.
Kolejną ciąże też on poprowadzi!

Nie dawno urodziłam syna, razem z dr Kucharski, propwadził moją ciążę od 5 tyg. polecam każdej kobiecie, to b.b.b. bardzo doświadczony lekarz a przede wszystkim bardzo sympatyczny wspaniały człowiek dzięki niemu mam cudownego ZDROWEGO chłopczyka.

Lekarz jakich mało; lekarz przez duże "L". Przyjął poród mojego synka, który do prostych nie należał. Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Do niego w ciemno....mogę polecić wszystkim przyszłym mamą. SUPER LEKARZ w 1000%.

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę i z pewnością będzie prowadził następną. Jestem również pod jego stałą opieką ginekologiczną. Kompetentny, miły, uprzejmy i z poczuciem humoru !

POPROSTU SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!BARDZO POLECAM PANA DR KUCHARSKIEGO

POPROSTU SUPER LEKARZ!!!!!!!!!!!BARDZO POLECAM PANA DR KUCHARSKIEGO