Kraków

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.

Opinia dodana przez: Karolkaa
Stomatolog Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Implantolog Kraków lek. dent. Marian Inglot

lek. dent. Marian Inglot

Implantolog, Chirurg stomatolog

INGLOT
Fiołkowa 4

Lekarz godny zaufania które umie wzbudzić swoim stoickim spokojem i umiejętnością rozmowy z pacjentem. Bardzo cenne! Wiedzy nie oceniam bo nie mam w tym kompetencji ale jego pewność leczenia i opinie potwierdzają, że na prawdę warto. Zdecydowałam się kontynuować u Pana Inglota leczenie i jestem pod jego kontrolą.

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 5

Monika Bobrzyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo polecam Panią Doktor. Od zawsze mam problemy z zębami. Bywalam u wielu dentystow. Do Pani Doktor Klimek chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalną, rzetelną i uczciwą osobą godną polecenia.

Opinia dodana przez: Jagoda
Ginekolog Kraków lekarz Rafał Ufnalewski

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A

Byłam bardzo zaskoczona jak miła może być wizyta u ginekologa. Badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Wysłuchał moich często średnio sprecyzowanych obaw, traktował mnie poważnie i wykrył w USG to, czego inni lekarze nie dostrzegli. Doktor jest bardzo taktowny i szarmancki. Kiedy juz ubrana dochodziłam do jego biurka wstał i poczekał aż ja usiądę, dopiero sam usiadł, po czym wszystko powoli i dokładnie wyjaśnił. Wspaniały człowiek i lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Joanna
Ortopeda Kraków dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: dzisiaj o 13:00. Sprawdź inny. # 9
Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 23 Lip o 11:00. Sprawdź inny. # 10